Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy férfi. Adjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi. Adjak neki ajándékot vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval egy helyen dolgozunk, még nem nagyon beszélgettünk, de sokszor nézzük egymást. Pl ma is olyan fura volt, mintha megszünne minden, nézünk egymás szemébe pár pillanatig :)

Arra gondoltam hogy holnap Mikulásra adok neki egy kis saját kézzel gyártott apróságot. Szerintetek jó ötlet? Más is kap, a kedvenc munkatársaim. Vagy ebből rájön hogy tetszik? Vagy elkezdenek a többiek kavarni? Vagy inkább majd karácsonyra?

Mit tegyek? :)


2018. dec. 5. 21:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egyre vigyázz, ne éld bele magad túlságosan.Mert könnyen csalódhatsz. Lehet hogy van valakije.Barátnő, feleség...Amelyik férfit érdekelsz, az lépni fog, Ha nem, annak oka van.
2018. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nincs senkije, már kinyomoztam ;)

Egyébként tényleg nagyon félős, visszafogott.

Hétföre kiváncsi leszek. Remélem beszélünk pár szót, aztán egyre többet és többet, közben meg kiderül, hogy milyen :)

2018. dec. 8. 15:54
 13/22 anonim ***** válasza:
Majd írd le, hogy mi volt, kíváncsi vagyok :)
2018. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én is a félénkebb fajtából származó férfiú vagyok szóval csak támogatni tudom ezt a nők is cserkészhetnek dolgot.

Remélem happy end lesz a sztori vége. ;)

2018. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hát ma eljutottunk odáig, hogy néztük egymást, majd köszönt :)

Most ez lehet hülyeség, de olyan mintha azért nézne, hogy kezdjek már el vele beszélgetni. Olyan furák ezek a szemezések, megyünk egymással szemben, aztán annyira mélyen belenézünk a másik szemébe és olyan sokáig :)

2018. dec. 10. 22:08
 16/22 A kérdező kommentje:

Na vannak fejlemények. Tegnap beszélgettünk szünetben. ma kétszer is megállt mellettem nézett, majd ránéztem és mosolyogtunk. Majd beszélgettem valakivel, odaállt nem messze tőlem, láttam, hogy beszélni akarna velem, aztán elment, dolga volt. Délután ő előbb végzett, odajött hozzám, megfogta a vállam és kellemes hétvégét kivánt :)

Bocsi, ez már nem a kérdéshez kapcsolódik meg lehet senkit nem érdekel, de jó volt leirni :))

2018. dec. 14. 23:38
 17/22 anonim ***** válasza:
Sztem folytathatod a helyzetjelentést mert biztos van akit érdekel. :D
2018. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó :)

Egyre többet beszélgetünk, egyre többet érünk egymáshoz. Szinte minden szünet után odajön és megmasszirozza a vállam, vagy csak megsimogat.

Leállás van nálunk most, az utolsó nap 2 órán át beszélgettünk. Úgy váltunk el, hogy átölelt, arcon pusziltuk egymást, aztán megsimiztem az arcát, és ő megfogta a kezem egy pillanatra :))

2018. dec. 22. 21:17
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? :D Vagy eleje.
2019. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Kedves, hogy érdeklődsz :)

Hát kiderült, hogy nem teljesen 100-as sem ő, sem a családja. Igy inkább kerülöm, amennyire csak lehet :)

2019. máj. 9. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!