Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Téged zavar, ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavar, ha megtetszik valaki, tökéletesnek látod, de rondák a fogai?

Figyelt kérdés
Szóval meglátsz egy helyes férfit (pl munkahelyen), helyes az arca, jól öltözködik, meg minden, a szája vastag és szexi, csókolni való :) Elkezdesz vele beszélgetni, és meglátod, hogy sárgák, feketék a fogai (elöl is), vagy nincs foga, szabálytalanok a fogai, vagy ilyesmi. Mennyire fontos neked, hogy a férfinek szép legyen a mosolya?
2018. dec. 10. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Fuj...a sárga-fekete fogak már okyan szinten durva, hogy a szája biztosan nem fog csókolnivalónak tűnni.
2018. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Még szerencse, hogy "tökéletes" :D

32/f

2018. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Annyira, hogy abban a pillanatban undorodni kezdenék tőle. Ez abszolút kizáró ok, hatalmas igénytelenségre vall, hogy valaki hagyja idáig fajulni a helyzetet a szájában. Gusztustalan.
2018. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát én igy jártam, és kiváncsi voltam, hogy mások mit gondolnak erről. Amúgy kb 28-30 éves ez a pasi. :)
2018. dec. 10. 20:26
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha szabálytalanok, még annyira nem baj, azon lehet javítani és arról nem is ő tehet, de ha szabályosan rohadnak, akkor kuka a pasi. Egyébként a vastag száj mióta szexi egy pasin? :O
2018. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Gusztustalan, okádék. Nekem a mocskos, rothadó fog absz. kizáró ok.
2018. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
bagózik a pici?
2018. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Úgy tűnik ma Fogas kérdéseink vannak. :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan dolog, amin lehet változtatni. Ha van pénze a csávónak, akkor simán megcsináltatja a fogsorát. Ismerek egy párt, ahol a csávó pont ugyanez a karakter volt, amit leírtál, aztán összejött egy lánnyal és a lány kedvéért megcsináltatta a fogait. Abból gondolom, hogy ő miatta csináltatta meg, mert előtt is bőven volt pénze, csak sosem volt senki, aki olyan hatással lett volna rá, hogy erre rászánja magát.
2018. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért a kusza fogak és a hiányos, fekete, sárga fogak között nem kis különbség van. Utóbbiak undorítóak.

# A telt ajkak pasin is tudnak szexik lenni, nem értem miért meglepő ez:D

2018. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!