Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Téged zavar, ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavar, ha megtetszik valaki, tökéletesnek látod, de rondák a fogai?

Figyelt kérdés
Szóval meglátsz egy helyes férfit (pl munkahelyen), helyes az arca, jól öltözködik, meg minden, a szája vastag és szexi, csókolni való :) Elkezdesz vele beszélgetni, és meglátod, hogy sárgák, feketék a fogai (elöl is), vagy nincs foga, szabálytalanok a fogai, vagy ilyesmi. Mennyire fontos neked, hogy a férfinek szép legyen a mosolya?
2018. dec. 10. 20:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Na lehet ennek a kérdésnek az irójával kéne megismerkednem, milyen romantikus lenne ;))


Ezzel a pasival csak pár szót váltottam eddig, szóval nem néztem olyan feltünően a fogát, de elég sárga, és ez nem szimpi.


Amúgy annyira nem vastag a szája,.mint mondjuk egy négernek, de az átlagosnál vastagabb és szerintem nagyon is szexi egy férfin is. Olyan jó puha lehet hmmmm... ;)

2018. dec. 10. 20:55
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Akkor nekem nem lesz barátnőm, vagy max olyan akinek hasonlóak a fogai :)
2018. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kiábrándító lenne, ha mondjuk fogköves lenne, vagy fogszuvasodásos, vagy egyéb olyan dolog miatt lenne sárga vagy fekete, amiről tehet.


Ha az első két foga picit ráhajlik a másikra vagy van egy pici foghíja, az még bőven belefér.

2018. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
És igen, bagózik. Ez lemaradt azt hiszem :)
2018. dec. 10. 22:05
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es: köszi a kiegészítést!
2018. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azért elég széles a skála a szép mosoly és a hányadék között.

Sárgás-feketés vagy hiányos vagy szabálytalan.

A szabalytalan pl csak a nem előnyös kategória, a fekete meg a hányadék.

2018. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol,hogy így hirtelen meglátsz egy helyes pasit? :) Vagy kolléga de még sose láttad? Egyébként ha kusza hm...De az hidd el borzasztóbb ha az ember retkes,büdös,miközben a divatos ruhájában villog. Vagy ami nekem még rossza,ha bunkó
2018. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!