Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elso latasra beleszerettem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso latasra beleszerettem de nem merem megszolitani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos a sztori 4 eve kezdodott, amikor is meglattam a buszon ezt a lanyt, soha nem ereztem olyan erzest addig, mint ott akkor. Akkorat dobbant a szivem, majd kiugrott a helyerol, de nem tulzok, tenyleg igy tortent. Azota kideritettem rola kb mindent, amit az interneten ki lehetett...viszont ezen kivul nem tortent semmi. Sokszor elofordul, hogy csak azert felkelek 1 oraval elobb es bemegyek a varosba elobb, csak, hogy a palyaudvaron par masodpercig lassam, de nem merem megszolitani, mert kinezetre nem vagyunk egy kategoria. O sem az a lany, akit korberajongnak a fiuk, legalabbis soha nem lattam meg fiukkal, de nagyon szep lany. Felek, hogy, ha megszolitanam, akkor az almomnak annyi lenne, mert kb az almom az, hogy o legyen a baratnom, de tuti elkuldene a francba, ha megszolitanam. Ti mit tennetek a helyemben?
2018. dec. 23. 00:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megszólitanám.

4 éve róla álmodozól. Inkább szolitsd meg, mert gondolom nem akarsz éveket azzal tölteni, hogy nem teszel semmit.

Mert ha igen az elég fura.

2018. dec. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Rockarc ***** válasza:
56%

Mar 4 eve meg kellett volna szolitanod, azota mar egyutt jarnatok az ovodaba az utoddal. Na jo, ez vicc volt. Ha akkor nem tudtal odamenni hozza, akkor mitol lenne tobb batorsagod, amikor mar sokszorosan ragorcsolnel egy szia-ra is? Nezegesd messzirol, akkor tutira nem szol hozzad, es almodozhatsz tovabb.


Leginkabb az lenne a legjobb, ha lezarnad ezt, es a kovetkezo 4 evet hasznosabban toltened. Ha ehhez az kell, hogy szoba allj vele, akkor allj ele. De ne azzal kezd, hogy 4 eve nezegeted, mert az az almoskonyv szerint a megszallottakra jellemzo, tehat kerulendo.


Neha tenyleg nem tudom mit irjak, mert valos kerdesnek vicc, trollkodasnak durva. Ilyenkor maradok a viccnel, pontosabban az ironianal.


42F

2018. dec. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez borzasztó. Anno én is elkövettem ezt a hibát nem is egyszer. Nehéz kilépni a kis idealizált álomvilágból, főleg, hogy alapvetően nem is annyira rossz az, csak az a baj, hogy közben repül az idő és azon veszed észre magad, hogy 30 vagy és sehol semmi. Se tapasztalat, se magabiztosság, se a realitás talaja.


Először is hány éves vagy?

2018. dec. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szólítsd meg, mert így is túl sok idő ment el feleslegesen.
2018. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Bocs, hogy ezt mondom, de ha nem nézel ki jobban férfiban, mint ő nőben, akkor semmi értelme megszólítanod, úgyis el fog utasítani.
2018. dec. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szólítsd meg!

Egy életed van, ne félj megtenni!

Tudod jobb megtenni, mint meg sem próbálni. Akkor mindig ott lesz, hogy mi lett volna ha...

Sok szerencsét!

2018. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 19 éves vagyok es ez az utolsó évem ebben a suliban szóval most lenne az utolsó esélyem megszólítani, de ha meg várok még fél évet, akkor utána nem nagyon látom majd őt, szóval remélem el fogom felejeteni. Jelenleg kb semmilyen más lány nem érdekel, hiába latok naponta több százat, mindig ő jár a fejemben, de tudom, hogy semmi esélyem nála, szóval valószínűleg jobban teszem, ha elfelejtem. Következő tanévtől ugysem fogom látni.
2018. dec. 23. 10:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de elég tipikus lúzer hozzáállás ez. Nekem úgy tűnik nem is akarsz ezen változtatni. Ideje lenne összeszedni a kis golyóidat, mert elvileg férfiból lennél. Még nem késő! :)
2018. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyilvan, ha biztosra tudnam, hogy osszejonne a dolog, akkor nem felnek megprobalni, de igy, hogy kb alig van eselye, valoszinuleg csak kirohogne, vagy elkuldene melegebb eghajlatra, ami valoszinuleg kb kinyirna az onbizalmam azt a keveset is ami van, ezert tartom jobb otletnek, hogy majd az ido megoldja. Most komolyan, hany olyan sztorit hallotatok, hogy egy 18 eves lanyhoz, aki igen csak szep, odamegy egy atlagos kinezetu fiu es nem kuldtek el a francba? Szerintem egyet sem.
2018. dec. 23. 13:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Hűűha... vannak gondok. :D Hát akkor ennyi erővel örökre szingli maradsz, mert soha nem lesz olyan, hogy biztos. :D


Emlékszem a nickedre amúgy régebbről, és tudom, hogy mintha a falnak beszélnék. Már az elején elrontottad amúgy. Nem is lenne szabad, hogy belesodródj ilyenbe. Már az elején kezdeményezni kell és akkor nem idealizálsz ennyire túl senkit.

2018. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!