Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elso latasra beleszerettem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso latasra beleszerettem de nem merem megszolitani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos a sztori 4 eve kezdodott, amikor is meglattam a buszon ezt a lanyt, soha nem ereztem olyan erzest addig, mint ott akkor. Akkorat dobbant a szivem, majd kiugrott a helyerol, de nem tulzok, tenyleg igy tortent. Azota kideritettem rola kb mindent, amit az interneten ki lehetett...viszont ezen kivul nem tortent semmi. Sokszor elofordul, hogy csak azert felkelek 1 oraval elobb es bemegyek a varosba elobb, csak, hogy a palyaudvaron par masodpercig lassam, de nem merem megszolitani, mert kinezetre nem vagyunk egy kategoria. O sem az a lany, akit korberajongnak a fiuk, legalabbis soha nem lattam meg fiukkal, de nagyon szep lany. Felek, hogy, ha megszolitanam, akkor az almomnak annyi lenne, mert kb az almom az, hogy o legyen a baratnom, de tuti elkuldene a francba, ha megszolitanam. Ti mit tennetek a helyemben?
2018. dec. 23. 00:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg igazatok van, de nincs reset gomb, mar nem tudom visszacsinalni kb rajongas mar szerintem amit csinalok es biztos, hogy tulzas, de nem merem megszolitani, az almom veszne oda, ha elkuldene a francba es en szeretek almodozni. Persze, ha az alombol valosag lenne az lenne az igazi, de ennek igen kicsi az eselye. Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 23. 13:43
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen a filmekben van kb. csak. :) Hát, megértem, hogy nehéz ebből szabadulni, mert én is átéltem, de végül rávettem magam és megkönnyebbülés volt nagyon. Egyrészt nagy változás volt és büszke voltam végre, hogy léptem és férfinak érezhetem magam nem valami töketlen kis pincsikutyának. Másrészt, hogy végre megszabadultam az álomvilágtól és a valóság elkápráztatott még jobban. 1 hét alatt kihevertem, hogy elutasított és élveztem az életet. Elkezdtem magamon dolgozni kicsit. Jó volt úgy ismerkedni, hogy nem kellett idealizálni senkit.
2018. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!