Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a házastársad évek óta sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a házastársad évek óta sem válni, sem intimitást nem akar, etikus szeretőt keresni? Meddig tartható szem előtt a szerelem, szeretet ha a test követelőzik.

Figyelt kérdés
Vagy helyette dönteni és válni? Talán ő is boldogabb lenne egy új kapcsolatban? Olyan nehéz az élet.
2018. dec. 23. 12:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
És erre te mondtad hogy neked meg rohadtul nem jó?????
2018. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Addig tartható amíg képes vagy tűrni ezt az állapotot, és várni, hogy a másik lépjen. Magadtól szerintem több év lesz mire elhatározod, hogy mással jobb lehetne az élet, ha adsz egy esélyt magadnak.


Te szeretnél valamit, amit nem kapsz meg, és szerintem egy normális kapcsolatban azért alapvető kéne legyen. Gyakorlatilag lakótársak vagytok.

De ez nem neked nem felel meg, emiatt is tetted fel a kérdést. Úgyhogy tűrsz most egy ideig, aztán amikor már nem vagy képes ebben az állapotban élni, majd akkor el fogod határozni magad. Addig is kitartást!

2018. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

21-es megmondta a tutit!

Ááá, biztos valami ilyesmit mondott a kérdező:

"Hát asszony, én meg k_rvasz_rul érzem magam már évek óta, de úgy látom te ebből semmit sem veszel észre, vagy szimplán csak tojsz rá! De nekem ebből elegem van."

2018. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#23

Pontosan ezt mondtam, egyetlen szó kivételével, és egy kicsit vulgárisabb szinonimákkal.

2018. dec. 23. 20:41
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
A válás egyoldalúan is elindítható, a másik fél beleegyezése nélkül. Ha ő nem szeretne változtatni, nem nyitott rá, hogy ideálisabbá tegyétek a helyzetet közöttetek, akkor nem gondolom, hogy érdemes vele maradnod hosszabb távon.
2018. dec. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

24

Akkor ezek után pontosan mi is még a kérdés? Ja... hogy szerető. Nem, továbbra sem etikus szeretőt tartani. Nem tudom ez sokak fejében hogyan él... Mintha egy vibrátort tartanál. Tudod a szerető is egy érző, emberi lény. Persze prostit is kereshetsz pénzért.

De komolyan, nem egyszerűbb elválni??? És megkímélni magadat, a szeretődet és a felségedet is egy megalázó helyzettől?

2018. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Itt se szeretet, se szerelem nincs. Tarthatsz nyolc szeretőt is, akkor is ugyanolyan xar házasságban fogsz élni.
2018. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve hogy hazugságban fogsz élni. Mindenkinek hazudni fogsz, a feleségnek, a szeretőnek (ha menet közben többet akar) és a gyerekednek amikor megkérdezi, hol voltál
2018. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!