Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem mondhatom el senkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek?

Figyelt kérdés

Történetünk fonalát kicsit visszább veszem fel. Tavaly ősszel elkezdtem egy egyetemet, (míg a testvérem (iker) egy másikat) és itt összeismerkedtem egy lánnyal, akinek volt barátja, de ennek ellenére közel kerültünk egymáshoz, közben rájöttem, hogy az az egyetem nem való nekem, és végül elhatároztam, hogy átmegyek arra amire a testvérem jár (ezt a döntést a családom örömmel fogadta), és erről a lánnyal sokat beszélgettem, majd ahogy egyre fogyott az idő amíg ott voltam egyre közelebb kerültünk egymáshoz, a végén egészen... Aztán hirtelen a lány félév vége után amikor nem mentem vissza akkor minden kapcsolatot megszakított velem, nem igazán tudom miért, ma már nem is annyira izgat, talán megijedt, akkor eléggé megviselt, sokat voltam egyedül a második (tavaszi) félév alatt, ami nem tett túl jót nekem szociálisan, mert amúgy se voltam valami nyitott elsőre, de azzal méginkább zárkózott voltam a kapcsolat, szerelem felé. De ne csak a negatív oldala látszódjon a tavaszomnak: 8 kilót lefogytam, jócskán megizmosodtam, sokkal határozottabb lettem (kivéve ha érzelmi-szerelmi). Aztán ősszel elkezdtem a másik egyetemet (ami nagyon jó eddig), itt nagyon jó csoportba kerültem, és az itt megismert emberek közül többükkel nagyon szoros viszonyba kerültem (az ottani legjobb barátaim közül 3 lány a 4ből, ezt csak azért írom le, hogy az is látszódjon, hogy nem azzal van bajom, ha lányokkal kell érintkeznem), rajtuk kívül van még egy Lány, akit az elején eléggé anti-szociálisnak tartottam, de kiderült, hogy csak elsőre zárkózott egy kicsit (legalábbis felém), gyorsan megkedveltük egymást, előadásokon általában egymás mellé ültünk, külön egyetemen szervezett dolgokra elmentünk. A félév során az egyik csoport társam (egyik jó barát lány) szerint nincs neki (se, mint a csoport nagy részének barátja/barátnője), ugyanakkor néha nem tudom eldönteni, hogy egyáltalán a fiúkhoz vonzódik e vagy sem, mert egy elejtett mondata az volt, hogy én vagyok az egyetlen fiú barátja, és nagyon sokat lóg egy-kettő lánnyal (főleg eggyel), ugyanakkor nem gondolnám azt róla, abból kiindulva, hogy hogyan gondolkozik, szóval nem tudom, én eléggé arra hajlok, hogy a fiúkhoz vonzódik. Gondoltam arra, hogy legjobb út az egyenes út, elhívom egy randira, de aztán több dolog miatt se tettem meg. Egy: ha nem szeretne akkor tönkre ment egy nagyon jó barátság (vagy igen valószínű), kettő: szerintem én vagyok neki 2ből az egyik barátja (legalábbis az egyetemről), és néha úgy érzem eléggé magányos (több oka is lehet szerintem, nagyon messze élnek a szülei-legalábbis én úgy gondolom), és nem szeretném ilyen helyzetbe hozni. Ugyanakkor még egy okot tudok mondani a randi mellett, mert mi van ha ő is érez valamit irántam de ha nem lépek akkor kihuny a láng és késő lesz. Ha az elhívás mellett döntök akkor nem tudom hogy essek e túl rajta minél hamarabb (messenger) és vállaljam azt ha nemet mond, hogy vizsgaidőszak közepén talán nem a legjobb depizni egy kicsit is, vagy várjak, minimum január közepe, inkább végéig, mert előtte nem nagyon tudom személyesen (több ok miatt is, nincs itthon, ha meg hazajön eléggé sokat kell egész nap tanulnia vizsgákra-amit én már addigra szerencsés esetben letudok).

Még annyi esetleg, hogy szerintem jóképű, teljesen átlag magasságú, elfogadható humorú, érdeklődő, nyitott ember vagyok.


Igazából nem is tudom, hogy erre milyen válaszokat várok erre a kérdésre, talán ha van valami gondolatod erről, akkor azt megoszthatod velem, de igazából passz. Köszi a rászánt időd ha végig olvastad. Lehet hogy igazából csak kiadni szerettem volna ezt magamból, úgyse itt lesz megváltva a világ.

És elnézést ha valakit zavar a folyamatos tegezés, de úgy gondolom, hogy ez itt rendben van.



2018. dec. 23. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mesélsz, hogy ilyen meg olyan jóbarát, hát ha ennyire jóban vagytok, akkor hogyhogy még nem vetődött fel témaként a magánélet? Nincs sok lánybarátom, de amennyi van, azokról mind tudom a párkapcsolati státuszát és legalább azt hogy amúgy vonzódik-e a másik nemhez vagy sem. Van köztük félénkebb meg nagyszájúbb is, de ez itt most egyre megy. Ha meg tetszene az egyik, akkor nagyon egyszerű egy barátságot kissé más irányba, de nem túl tolakodóan elkanyarítani és ha kanyarodik az illető, akkor gyorsan el lehet dönteni a dolgokat.
2018. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen megéri elhívni. Te magad is említetted, lehet elszalasztassz egy lehetőséget, ha nem teszed meg! Az biztos, hogy legyél támasza ennek a lánynak, ha ennyire el van veszve, számíthasson Rád mindenben. Mindenképpen várd meg a vizsgák végét, nagyon húzós tud lenni, ha közben érzelmi válságba kerül miattad. Ha jóban vagytok, simán elhívhatod élőben is, mondjuk egy jól sikerült vizsga után(úgyis lesz ilyen;)), hát ha könnyebben igent mond, akár csak beszélgetni. Később majd úgyis alakul, ha szeretnéd!

Hajrá és boldog karácsonyt!

19/L

2018. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elhivnam, különben mindig bennem lenne a mi lett volna ha? Inkább egy nem, minthogy meg se próbáljam kideríteni van e nála esélyem.
2018. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked a lany, en a helyedben biztosan elhivnam randira, nem varnek a vizsgakig sem, mi van, ha epp ez ido alatt megismerkedik valakivel? (velem mar tortent ilyen, irogattam egy sraccal, aztan egy honapig nem irtunk es kozben osszejott a baratnojevel, pedig beismerte, hogy mar randira akart hivni, mikor aztan kepbe lepett a lany - ez mar par eve tortent, azota is baratok vagyunk a sraccal a neten)

viszont ne messengeren hivd el, szerintem hivd fel telefonon most, es beszelj meg vele egy randit vizsgak utanra. vagy szervezhettek kozos programot szilveszterre is.

Egyebkent nekem visszahuzodo lanynak is csak lany barataim voltak, ebbol meg nem derul ki, hogy leszbikus lenne.

De szerintem nem az, es sok sikert!

2018. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha hetero akkor nem fog tudni nemet mondani..hiába, úriember tesz ajánlatot
2018. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd megkísértem a szerencsét. De várok vele egy kicsit, szilveszteri közös program több okból se jó, nekem 2án vizsga plusz ő se tudna eljönni, emiatt felhívni se tudom még egy ideig (vagy lehet rosszul tudom), mert jelenleg az óceán másik partján van.
2018. dec. 24. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!