Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszú ideje tartó reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje tartó reménytelen szerelemre "gyógymód"?

Figyelt kérdés

Nos a sztori dióhéjban: :D

Van egy lány ismerősöm, kb 6 éve ismerem, jó viszonyban vagyunk egymással, sokat beszélgetünk, segítünk egymásnak ha tudunk meg ilyesmik.

A helyzet az, hogy nekem ő soha sem volt közömbös, mondhatjuk azt, hogy az ideálom.

2 éve történt meg, hogy egy gyengébb pillanatában megcsókolt... leírhatatlan volt számomra, soha nem éreztem olyat azelőtt soha, és azóta sem. Rá néhány napra leültünk megbeszéltük.

Na és innentől szép lassan kialakult egy olyan mértékű szerelem (és féltékenység), hogy azzal nem tudok mit kezdeni.

Nagyon sokat gondolok rá, és fáj hogy nem lehetek vele, és az megjobban fáj ha mással van együtt.

Voltam már reménytelenül szerelmes néhányszor de azok elmúltak hamar és nem volt ennyire rossz. Kicsit hosszúra sikeredett és van egy kis tiniregényes beütése, de tényleg nem tudom mihez kezdjek. :)

Köszi hogy elolvastad, és köszi a tanácsokért.

23F



2019. jan. 4. 23:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A leírásodból úgy tűnik, mintha nem számolna veled komolyabban. Egy csók nem jelent sokat a mai világban. Ha ő tette, és “megbeszéltétek”, akkor csak maga miatt csinálta mert a pillanat miatt jól esett. Nekem úgy tűnik hogy komolyan kéne lépni, de szerintem ha fontos lennél neki akkor ez már rég működne.

Valószinüleg inkább megbolondított, és nálad beakadt ez a dolog, de ha egy kapcsolat lenne köztetek, és látnád ahogy forgatja a szemeit mert néha neki is kéne tenni vmit a másikért, akkor leesne neked, hogy megvezetett eddig.

Mondanám hogy kérd meg a kezét, és kiderül... Viszont ha nem szeret téged, akkor nincs értelme őt szeretni.

2019. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!