Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan 25-30 éves nőkről, akiknek nem jó a korosztályukbeli férfi, hanem 40-45 éves papamacikkal járnak?

Figyelt kérdés
Mi bajuk lehet?

2019. jan. 5. 08:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
46%

Semmi bajuk nincs, kezdenek kinőni a bulikából.

32/f

2019. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%
Semmi.Nem kell ezen ennyire berágódni. Nekik így jó. Áldásom rájuk:D
2019. jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
De berágok. A szottyadt tojás kell nekik?
2019. jan. 5. 08:47
 4/38 anonim ***** válasza:
70%

Az a "bajuk", hogy komoly kapcsolatra vágynak, ejegyzéssel, esküvővel, gyerekekkel.

Egy átlag 25-30 közti pasi ott tart, hogy van pénze bulizni, sűrűn váltogatja a barátnőit, és a szakítás legegyszerűbb módja, ha megkérdezed, hogy mikor akar gyereket.

Nem ritka az se, aki otthon lakik, és összességében pont ott tart, mint 17 évesen. Még ha szeretne is családot, akkor sincs mire.

Attól, hogy nem anyós nyakára a 9 nm-es gyerekszobába akar összeköltözni, természetesen már kapja is az ívet a korosztályától, hogy gold digger.

2019. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%

Pàr évvel 30 felett vagyok, nem korombeli férfivel élek, és nem szottyadt.

Ha nincs baràtnőd az a te bajod, ne más nők magànéletén ràgódj, foglalkozz a sajàt dolgaiddal.

Mindenki azzal boldog akivel akar, semmi közöd nincs hozzà.

2019. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%

Ja, és #4 írta le a legjobban.

Mama pici fia nem mindenkit vonz...

2019. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
74%

Mellesleg 25 évesen én màr anya lettem.

Eszemben nem lett volna egy kisfiúnak szülni.

Ne haragudj, de ez az igazsàg.

2019. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
72%
Én 26 vagyok, párom 40 és? Miért zavar ez téged? Max 5 évvel idősebb párom volt eddig. De a szex a mostani párommal a legjobb. Neki vannak céljai és komoly ember.
2019. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Egyedül élő, stabil állású, megtakarítással rendelkező, felelősségteljes 31 éves férfi vagyok. Miről dumálsz? :-D
2019. jan. 5. 09:02
 10/38 A kérdező kommentje:
8: látszik az értelmi színvonal. Neked csak a szex az első, amúgy abban is mesteri vagyok a te 40 éves fonnyadt tökűddel szemben.
2019. jan. 5. 09:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!