Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan 25-30 éves nőkről, akiknek nem jó a korosztályukbeli férfi, hanem 40-45 éves papamacikkal járnak?

Figyelt kérdés
Mi bajuk lehet?

2019. jan. 5. 08:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
51%

Azt nem értem kérdező, te nem tudod saját magad más korú emberek helyébe képzelni, vagy saját magad abba hogy te más korú vagy? Ez az emberek egyik legnagyobb hibája, hogy úgy beszélnek más korosztályba tartozó emberekről, mintha ők egyszer ne lennének majd annyi idősek (vagy ha fiatalabbakról van szó, akkor már voltak is azok).


Mondjuk hogy te magad is leszel 40-45 éves papamaci és akkor rohadtul örülsz majd, hogyha 25-30 éves nők is vágynak rád?

Én például nem haragszom a 28-35 éves férfiakra, amiért az én csaj korosztályommal (18-25) ismerkednek tömegesen és nem gondolom hogy "ellopják" a korombeli csajokat előlem. Verseny van. Én is leszek majd 30-as, aki előnyben lesz a huszonéves csajoknál a huszonéves srácokhoz képest.


25/F

2019. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
45%

Apakomplexus is lehet. Nalam az volt. 20 evvel volt idosebb, aztan mikor 55 eves mult rajottem hogy tenyleg szottyadt :-D


Mivel folyton nőzött, en is leptem es lecsereltem egy velem egykorura :-)

2019. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
66%

Halj meg? Meg hogy negyvenes férfi az szottyadt? Ilyeneket irkált? És az ilyenek csodálkoznak, hogy nincsen nőjük? Sértett kis szarláda.

Írom ezt úgy, hogy élettársam fiatalabb öt hónappal nálam.

2019. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
3%

#15 itt mindig vannak kivételek, de sajnos többnyire csak itt, meg a filmvásznon ;)


A wellnesst egy kapcsolatban mindig a férfinak kell fizetnie, úgy hogy a háta közepére kívánja, de a nő kiköveteli, hiszen a férfiak általában aktívabb pihenést szeretik.


A szokásos pedig, hogy a 40 alatti pasik csak bulizni, meg egyéjszakázni akarnak, most sem igaz, csak azokat akik nem buliznak, hosszú távút akarnak, nerm veszik észre a nők, mert az nem olyan vonzó...

2019. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
44%

Én 21 vagyok a párom 34.

Kiegyensúlyozottabb jóval, mint egy 25 éves. És reálisabb céljai vannak, amiket együtt akar megvalósítani velem. Őszinte a kapcsolatunk.

Eszem ágában nem lenne korombelivel összejönni.

2019. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
47%

"A wellnesst egy kapcsolatban mindig a férfinak kell fizetnie, úgy hogy a háta közepére kívánja, de a nő kiköveteli, hiszen a férfiak általában aktívabb pihenést szeretik."

Ez is egy általánosítás!

Én pl utalom a velneszt a párom meg az akiv pihenést/semmittevést!

2019. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
61%

Tény, hogy bàrhovà mentünk/megyünk, sosem engedte, hogy fizessek, mert szerinte ő a férfi, neki "kell" fizetnie.Nem értettem egyet, de nem engedett.Egyszer sikerült nekem meglepni őt egy 4 napos pihenéssel, de ott meg étterembe nem engedett fizetni.

Lényegtelen is, mert mi kezdettől együtt élünk.

Én mondjuk mindig a figyelmesség, az érett gondolkodàs, az udvariassàg miatt vonzódtam az idősebb korosztàlyhoz.

2019. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

14, 16, 26, 27, nagyon egyetértek veletek. Annyit írnék még a 14eshez, hogy az olyan 30-40es férfiak nagy része nárci is, éppen emiatt alkotnak meg minden jó körülményt.+

32es úgy beszél az emberekről, mint valami szennyesről, el tudom képzelni micsoda primitív önértékelés lehet ott, másokról nem is beszélve.

2019. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!