Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan 25-30 éves nőkről, akiknek nem jó a korosztályukbeli férfi, hanem 40-45 éves papamacikkal járnak?

Figyelt kérdés
Mi bajuk lehet?

2019. jan. 5. 08:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
73%
Én elhiszem neked, de értsd meg, hogy nem minden nőt vonz a te korosztàlyod, hiàba ha veled egykorú, akkor sem.
2019. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
61%

Na, marha nagy tapasztalatod lehet 31 évesen...Ezt inkàbb hagyjuk.

Pàrom még idősebb mint 50, de senkivel olyan jó nem volt, mint vele.

Majd leszel te is ennyi, lesz tapasztalatod.

Addig csak nyugi.

2019. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
De akkor ne cirkuszoljatok, ha 45-50 éves nőkkel jövünk össze, miközben bejönnénk adott esetben nektek.
2019. jan. 5. 09:09
 14/38 anonim ***** válasza:
14%
Jó dolog a készbe beleülni, főleg ha pénz, lakás is jár mellé a nyaralások, és wellness mellett, na meg a "babázási" hajlamokat is ki lehet élni az alak elrontása, és túlzott felelősségvállalás nélkül, mert csak néhány hetente töltik a papamacikkal a gyerekek a hétvégét, amúgy az exfeleség, és/vagy a bébiszitter foglalkozik velük.
2019. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
80%

Tévedsz #14.

Van gyerekem, az alakom nem torzult el, az meg, hogy wellness...Mi bajod van vele?Te fizeted?Nem, hanem mi.

Akkor meg mi közöd van hozzà?

2019. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
74%
Sajat tapasztalatom, hogy 40 alatt a pasik meg nem komolyak egyaltalan. Lehet, hogy csak en talalkoztam az aljaval, de a legtobbje tenyleg csak bulizni es egyejsxakasokat akart es ugy csinalt, mintha meg mindig 20 eves lenne. Es en a 32-38 evesekrol beszelek.
2019. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
36%

Amúgy nem mindegy neked hogy egy nő kivel jön össze? Semmi közöd a nőkhöz. Nem a tulajdonaid, hogy te döntsd már el, hogy kivel lehetnek együtt. Lehet én se rajongok ezért, de nem is érdekel túlzottan.

Majd a saját bőrükön kitapasztalják hogy miért is káros 20 év korkülönbséggel kapcsolatba menni. De ez legyen az ő bajuk.

Most még nem nézik, hogy lehet az a szerencsétlen le betegszik, mikor még szép korba lennének, és csinálnák amit szeretnének, de gondozni kell a férjüket.

Avagy az, hogy legalább 5-10 évvel hamarabb fog eltávozni az életükből és ott maradnak egyedül.

Család ide vagy oda, egy felnőtt gyerek már nem az anyjával fog foglalkozni. És akkor szembesülhetnek azzal, hogy jobb lett volna olyannal lenni, aki korban közelebb állt volna.

2019. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
67%

Magánügy fogalmáról hallottál már? Mindenki azzal jön össze, akivel akar!

Egy 25-30 éves nő, már FELNŐTT!, nem kistini, hogy apakomplexusos legyen.

Az sokkal jobban felháborító, mikor egy 16-18 éves kislány jön össze egy 30-35 évessel. Ott teljesen más az életszínvonal és érettség.


Egy 25-30 éves nő már dolgozik, vannak céljai, van pénze..stb. és sokan már családot szeretnének alapítani.


Az, hogy veled miért nem jönnek össze? Hát, lehet, hogy az ilyen mentalitásod miatt, mint amit most itt rendezel. Süt belőled az irigység és a rosszindulat.


Nehogy már baj legyen, hogy egy 30 éves nő össze jön egy 40 évessel. :O Komolyan, nálad vannak a nagy bajok.

Ez most olyan, hogy baj lenne, ha egy 20 éves összejönne egy 30 évessel. Ugyanarról a 10 évről beszélünk csak.

Felnőttkorban már nem számít úgy a kor.


De te nem vagy még érett felnőtt, sajnos. Hiába vagy 31 éves. Inkább csak irigy taknyos kisfiú vagy, aki nem a saját életével foglalkozik, hogy az jobb legyen, hanem másokéval, és őket hibáztatja a saját sikertelensége miatt.


Foglalkozz önismerettel. Változtass magadon, vagy még 45 évesen is itt fogsz rinyálni, hogy neked miért nincs párod.

2019. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Azért nem úgy kezdünk kapcsolatot, hogy megveszem előre a sírhelyét karàcsonyra...

Én sem azt mondtam pàromnak mikor összejöttünk, "milyen koporsót akarsz x év múlva?"

Én nem szoktam előre eltemetni az embereket.

2019. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
77%
Na, az utolsó kommented miatt kerülnek téged a nők.
2019. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!