Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak neki? Hogy dolgozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Hogy dolgozzam ezt fel? Mitévő legyek? Egyáltalán mondjam el neki? Menjek el vele leülni beszélni?

Figyelt kérdés

Tegnap este, egy 8 hónapja tartó szeretői viszony után, bejelentette megismerkedett valakivel. Érzelem mentes, szex kapcsolatban állapodtunk meg, időnkénti közös idő töltéssel kiegészítve. Mindketten ezt akartuk.

Azonban, néhány hete, hónapja, egyre közelebb kerültünk egymáshoz, igyekezett a kedvemben járni, örömöt okozni, több időt tölteni velem, és ezért nem csak láttam, de éreztem is, hogy közelebb kerültünk egymáshoz. Most viszont közölte ezt, és nekem fogalmam sincs, hogy mitévő legyek, szörnyen bánt, egész nap sírni tudnék, mint egy pici gyermek, mert iszonyú ürességet-fájdalmat érzek. A köztünk lévő korkülönbségből fakadóan, nem is terveznénk hosszútávú-tartós kapcsolatot, de az érzelmeim, a szándékos “elzárkózásom” ellenére is kialakultak, és erre csak most jöttem rá igazán, akkor amikor elveszíthetem őt.

Azt kérte találkozzunk, hogy megbeszélhessük, de nem vagyok rá elég erős. Ha bevallanám az érzéseim, ő ellökne, ezt biztosan tudom ! Annyira rossz, az előző kapcsolatom miatt iszonyú sokat szenvedtem.

És most megint ugyanabba csöppentem, a saját hibámból. Nem akarom elveszíteni ez az egy amit biztosra tudok !

Szeretem, és iszonyú üres űrt érzek az egész testemben.


MEGKÉREK MINDENKIT, AKI NEM TOLERÁLJA AZ ILYESMIT, KÉREM NE ÍRJON SEMMIT, MOST NEM VAGYOK ERŐS, A KRITIKAKHOZ MEG AZTÁN VÉGKÉPP NEM.,



2019. jan. 8. 13:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom mit akarsz ha le volt beszélve hogy érzelemmentes szexkapcsolat? Ennyi voltál, fogadd el! Talált valakit és rád már nincs szüksége! Ő tartotta magát a megbeszélt dologhoz, nem hiszem hogy azt kérte hogy szeress bele, csak használt. Majd kihevered, de ne kavarj bele a magánéletébe. Milyen fura hogy 8 hónapig nem akartad bemondani az érzéseidet, de most hogy alakulóban van neki valami te rögtön akcióba lendülnél. Ez nem helyes.... Állj odébb tőle.
2019. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Ha figyelmesen értelmezted volna a kiírtakat és azt amit válaszként írtam a többieknek, látnád hogy nem ez a célom.

1.Az érzéseimben most lettem biztos, most, és sajnos vagy nem sajnos, a történtek hatására tudatosult.

2. Mint mondtam, nem célom belerondítani a magánéletébe, ha ez a boldogságát fogja szolgálni, AZONBAN Igenis fáj, hogy ez történt, mert szeretem, és nem tudom, hogy a helyzetünket tekintve, érdemes lenne mindezt elmondani neki, és nem azért tenném, megsajnaljon vagy hagyja a kibontakozó kapcsolatát, csak kíváncsi vagyok, hogy az amit érzek, az benne is megvolt-e valamelyest.

2019. jan. 8. 14:40
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha meglenne benne is az az érzés, ami most benned akkor nem adott volna teret egy másik nőnek! Gondolom az a nő idősebb mint te és mégsem téged választ. Hagyd őt békén, mert ha most benyögöd hogy "bocs de most derült ki hogy szerelmes vagyok beléd", lehetséges hogy kinevet és otthagy beszélgetés közben. Neki is feltűnne hogy pont most jutott ez eszedbe, mikor összejött valami.
2019. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mit szégyelsz rajta?Nem azért kell elmondani,mert pozitív reakciót vársz,sőt semmilyet nem kell várnod.Egyértelmű,hogy Te gondoltad az egészet többnek,mint a valóság.Magadért teszed,magadért vallod be hogy szereted,ő nem érzi ugyan ezt, kimondja,békén hagy Téged,és így elfelejted ,tovább tudsz lépni.Ezért kell.És amùgy jó érzés,méha a másik ezt nem is viszonozza.Meg is lehet írni Neki,ha ùgy jobbb.(5)
2019. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Ez a baj az ilyen kapcsolatokkal.A nők általában szerelmesek lesznek,mert kötődni fognak ahhoz,akivel lefekszenek,pláne ha többször.A legrosszabb pedig az,hogy el is hiszik,hogy a másik is érez valamit iràntuk,amire ugye könnyű önigazolás céljából jeleket talàlni (kedves volt,átölelt stb...)a pasikra viszont szerintem nem jellemző,hogy valakivel összejöjjenek,csak azért,hogy a másikat féltékennyé tegyék,szóval hagyd a francba.És tudod mi lenbe a legjobb? Emelt fővel szard le,és hidd el,fog még keresni ;-).Ha most elkezdesz vele lelkizni,azzal örökre elzavarod magadtól
2019. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltétek, hogy csak dugtok. Ő közben ismerkedett tovább, kereste azt, akitől több is kell, megtalálta. Az, hogy te beleestél, a te gondod.
2019. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg neki is jobb ha nem keresi meg többet a pasi.Úgyhogy mondja csak meg mit érez.Nem jön.össze a friss nővel,aztán lehet menne hozzá csak szexért.Nem lenne az jó kérdezőnek.Aztán meg szenved évekog,mert a pasi csak alkalmiban gondolkodik vele,amìg nem talál mást.


A nők túlnyomó része nem képes csak szexen alapuló kapcsolatra.Csak szinte Sose hiszik el,hogy ő sem.Én tudomagamról hogy nem menne,ki is hagyom az ilyesmit.

2019. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%

Pedig beszéned kell vele és el kell mondanod, különben megragadsz ebben a stádiumban sokáig. Hidd el, ha megkapod a biztos nem-et az arcodba könnyebben le tudod zárni, hiába fáj nagyon.


Engedd ki az érzelmeid, különbem megnyomorít.


30N

2019. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki előtt szégyelled az érzéseidet, azzal ne is akarj semmi komolyat!


Vagy állj ki magadért végre! Különben mindig ott fognak hagyni, mert te is elhagytad magadat...

2019. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne beszélj vele, ezt neked kell magadban lezárnod.

Ha beszélsz vele, annak 100%, hogy szex lesz a vége és csak még nehezebb helyzetbe kevered magad.

Fogd fel ezt tanulópénznek, és így már látod, hogy ezt a műfajt nem neked találták ki, és a továbbiakban csak komolyát keresel.

Ja, és örülj neki, hogy korrekt volt veled a faszi, szerintem pár hét és tovább lépsz rajta, főleg ha néha belegondolsz, hogy úgysem lett volna komoly jövője a dolognak.

2019. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!