Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak neki? Hogy dolgozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Hogy dolgozzam ezt fel? Mitévő legyek? Egyáltalán mondjam el neki? Menjek el vele leülni beszélni?

Figyelt kérdés

Tegnap este, egy 8 hónapja tartó szeretői viszony után, bejelentette megismerkedett valakivel. Érzelem mentes, szex kapcsolatban állapodtunk meg, időnkénti közös idő töltéssel kiegészítve. Mindketten ezt akartuk.

Azonban, néhány hete, hónapja, egyre közelebb kerültünk egymáshoz, igyekezett a kedvemben járni, örömöt okozni, több időt tölteni velem, és ezért nem csak láttam, de éreztem is, hogy közelebb kerültünk egymáshoz. Most viszont közölte ezt, és nekem fogalmam sincs, hogy mitévő legyek, szörnyen bánt, egész nap sírni tudnék, mint egy pici gyermek, mert iszonyú ürességet-fájdalmat érzek. A köztünk lévő korkülönbségből fakadóan, nem is terveznénk hosszútávú-tartós kapcsolatot, de az érzelmeim, a szándékos “elzárkózásom” ellenére is kialakultak, és erre csak most jöttem rá igazán, akkor amikor elveszíthetem őt.

Azt kérte találkozzunk, hogy megbeszélhessük, de nem vagyok rá elég erős. Ha bevallanám az érzéseim, ő ellökne, ezt biztosan tudom ! Annyira rossz, az előző kapcsolatom miatt iszonyú sokat szenvedtem.

És most megint ugyanabba csöppentem, a saját hibámból. Nem akarom elveszíteni ez az egy amit biztosra tudok !

Szeretem, és iszonyú üres űrt érzek az egész testemben.


MEGKÉREK MINDENKIT, AKI NEM TOLERÁLJA AZ ILYESMIT, KÉREM NE ÍRJON SEMMIT, MOST NEM VAGYOK ERŐS, A KRITIKAKHOZ MEG AZTÁN VÉGKÉPP NEM.,



2019. jan. 8. 13:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha valaki elmondja mit érez a másik irát,a pasi egyáltalán nem viszonozza,ráadásul talákozott is egy nővel,akivel komolyan gondolja,nem úgy mint kérdezővel(sőt maga az öletet sem.díjazza a férdi,hogy kérdező belezúgott),akkor abból a vége sehogy se lesz szex.Nem a lakására kell felhívni,sőt megírja mit érez,ezért nem is akar találkozni.Aztán kész.Megrövidítheti a saját szenvedését egy vallomással,amit nem viszonoznak.Ha meg nem,akkor reménykedik majd.Sőt ha kimondja lehet rájön nem is szereti.
2019. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Hagyom hogy eldöntse mi legyen velünk.

De pontosan tudom, nekem mellette nincs már többe maradásom.

Én léptem ebbe a kapcsolatba, és sajnos én rontottam el azzal, hogy bele szerettem. Az hogy társra talált, érthető, hiszen szingli volt gyakorlatilag.

A mi viszonyunk nem volt több szexnél és közös kikapcsolódásnál.

Én láttam többet bele, sajnos.

Neki semmit nem jelentettem, és nem is fogok.

Úgyhogy köszönöm a sok kommentet.

Próbálom túl élni az érzéseimet.

2019. jan. 8. 20:45
 23/24 anonim ***** válasza:
Valószínű azért lépett túl rajtad, mert érzi, hogy beleszerettél. Ez nem tetszik ám nekik. Utálják a kötöttségeket Kell nekik a változatosság. Valószínű túl vagytok a maratoni kefélések korszakán is, számára kezd unalmassá válni. Még az is lehet, hogy valóban elkezdett ő is kötődni, és ebből menekül. De valószínűbb, hogy nem szerelmes beléd, elmúlt az újdonság varázsa és keresett magának egy új kalandot. Ettől még bevallhatod az érzéseidet. Szerintem nektek így is, úgy is vége, de neked talán könnyebb lesz lezárni, ha megérted, hogy ő nem azt érzi irántad, amit te iránta.
2019. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Szégyen szemre, próbáltam neki valahogy a szomorúságom és az érzéseimet vázolni, valamelyest hosszú sorokban, amit végig sírva, könnyeket potyogtatva írtam le, ő pedig annyit válaszolt, “Értem, sajnálom.💋”

Azt hiszem, ez mindent elárul róla.

Próbálok még valahogy beszélni vele, de válaszolni sem méltat.

Viszont olyan mély szomorúság gyötör, hogy úgy érzem elfogom mondani neki, hogy mit érzek.

Könnyebb lesz, egy picivel, a lelkemnek, még ha meg sem hallgat.

2019. jan. 9. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!