Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka? 1,5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Footface23 kérdése:

Mi lehet az oka? 1,5 éve vagyunk együtt és úgy tűnik, minden egyik napról a másikra változott meg.

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Eleinte (az első 3 hónapban) teljes rózsaszín köd és mámor, nem is kérdés, tinédzser kapcsolat eleje, mi más lenne. A 4. hónap tájékán elkezdődtek a konfliktusok ahogy egyre jobban ismertük meg egymást. 6.-8. hónapban szinte minden héten veszekedtünk, de soha nem vesztünk össze, mindig kibékültünk, még abban a telefonálásban vagy aznap. Nem telt el úgy nap, hogy ne beszéltünk volna a másikkal vagy ne találkoztunk volna. Az egész nyarat konkrétan (június 9.-augusztus 31.-ig) együtt töltöttük, közös programok, munka vagy éppen semmit tevés. Most ha visszacsinálhatnám, töltenék kis időt külön, mert nem árt az, ha hiányzik a másik. Ahogy beköszöntött a szeptember, 1 évesek lettünk és a gimnázium is elkezdőtött. Az első 2 hétben folyton veszekedtünk ismét, nehéz volt külön aludni és lenni. Ezek után a dolgok javulni látszódtak, ugyan úgy minden hétvégét együtt töltöttünk, aztán egyszer csak megváltozott és kiakadt rám, hogy ő már pedig most elmegy a barátnőjével találkozni csütörtökön este. Amivel nekem nem is volt semmi gondom, de rosszul reagáltam rá, mivel kellett egy füzet ami pont nála volt. Ekkor ő flegmán és határozottan kiakadt, én pedig keménység tanusítása helyett, bementem hozzá este és bocsánatot kértem. Ezután 2 nagyon boldog, veszekedés mentes hónap következett. Majd december 16-án ünnepeltük hónapfordulónkat, látszólag minden rendben, és december 17-én pedig mintha minden megváltozott volna. Kiakadt, hogy egyedül akar lenni, valami komolyról és rosszról akart velem beszélni, elhidegült, zárkózott lett és mintha egy mélyebb depresszióba esett volna. Csupa lélek lány, így minden tél és sötét rosszul hat rá. Lehet egy folyamat volt, és nem egy történés ami miatt elhidegült, akkor én nem vettem észre. Utánna kedden végül nem szakított velem, és minden rendben volt. Azt vettem észre, hogy amikor külön voltunk ő is szomorkásabb, én meg teljesen magam alatt vagyok. Konkrétan semmi baj nincs (ezt leszámítva) a kapcsolatban, nagyon egymásra hangolódtunk, mindenben támogatjuk egymást, mindkettőnk eredménye sokkal jobb, közös célok, szerető közeg és megértés. Valami mintha mégis változott volna. Az ünnepek alatt egymásra hangolódtunk, noha szerveztünk külön is programokat. A szilvesztert, az ő kérésére külön töltöttük, ami fura volt, de megértettem, szeretett volna csak a barátaival lenni. Utánna egyből 1 héten keresztül együtt síeltünk. Már nagyon rég nem hallottam úgy nevetni, mint amikor aznap csúsztunk. Szex teljesen rendben, ha együtt vagyunk ölel és csókol, érződik újra a szeretet rajta. Viszont amint hazajöttünk, másnap hazament reggel, és 1 óra eltelte után ismét visszaállt a benne lévő mélabús közöny. Már nem úgy ír, mint pl a síelésen amikor vártuk egymást, nem úgy, mint aki a kis szerelmének, inkább, mint egy srácnak, vagy mint csak egy random másik embernek. A félreértések elkerülése végett, egy nagyon művész lányról van szó, csupa lélek. Sokáig nem bíztam benne, féltem, hogy esetleg megcsal, de ez szóba se jöhet. Egyfelől, mert nem csak velem ilyen, hanem másokkal is, csak velem jobban. Másfelől, mert minden a helyén van (szexualitást és közös együttlétet illetően). Haramdrészt egy lány akit megcsaltak, soha nem csal meg egy fiút, aki igazán szereti őt, szerintem!


Szerintetek mi lenne a jó megoldás? Hagyjam? Akkor lehet még jobban visszaesik a depijébe és szakítunk. Vagy kérdezgessem, nyomuljak? Akkor lehet túl sok lesz neki. Nehéz, mert nagyon nagyon szeretem és nélküle elég dekoncentrált vagyok. A válaszokat előre is köszönöm!



2019. jan. 9. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nézd ez a kapcsolat már régen halott. Ha egy kapcsolatban 4-5 hónap után már veszekedések vannak, és folyamatosan jönnek 1-2 hónaponta a szörnyű, veszekedős időszakok régen semmi értelme a kapcsolatnak. Amikor együtt vagytok persze, hogy boldog, mindig jó érezni, hogy van mellette valaki. De ha ez csak addig tart amíg együtt vagytok akkor ennek soha nem lesz jövője. Hagyd a francba az egészet. Lehet, hogy szereted, de ez a kapcsolat soha nem lesz működőképes.
2019. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hangulatingadozás. Bizonyára az együtt töltött pillanazaitok elfeledtetik vele a rosszkedvet. Vagy lehet valami nyomja a lelkét a hétköznapokban, érdemes lenne rákérdezned, hogy biztos minden rendben van-e vele. Ha nem akarja elmondani, ne erőltesd, ne faggasd. Te maradj a régi, toleráns, megértő, de csak a számodra is megfelelő határokon belül. Nem veled van a baj.
2019. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Én szinte mindig amikor csak érzékelem, megkérdezem tőle, mi a baja és minden rendben van e vele. Általában a válasz igen, de olykor a fene se tudja, mi zajlik benne valójában :(
2019. jan. 9. 22:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam az üzenetből: 18F és 18L
2019. jan. 9. 22:38
 5/6 Rockarc ***** válasza:

Szerintem pedig nincs mas valasztas, mint megbeszelni, mi a gondja. Sima egyszeru kerdesekkel azert meg lehet tudni, hogy mi a gond. Sok beszelgetes, es lassan kell haladni. Nyugodtan kerdezd meg tole, hogy latod bantja valami, veled van gondja, vagy valami mas? Es igy lassan kerdezgesd. Csalad? Ismeros? Iskola? Ha latja rajtad, hogy komolyan aggodsz, es meg is mer benned bizni, akkor el fogja mondani, hogy mi a baj.


Ha sirva fakad es nem mondja el, vagy nem beszel, akkor viszont vege. Ott mar a rad valo tekintettel tartja meg maganak a dolgokat.


42F

2019. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akit érdekelnek a fejlemények. A dolog most úgy áll, hogy 2 héttel ezelőtt külön töltöttünk egy hétvégét. Szombat este azt írta, hogy sok idő után most van először, hogy úgy igazán hiányzom neki. Utána 2 hete szerdán (01.16-án) hónapfordulón találkoztunk. Nagyon fel volt dobva, rengetegszer mondta mennyire szeret és milyen fontos vagyok neki. Minden remek, az elmúlt hétvégét külön töltöttük, vasárnap találkoztunk csak, nagyon fel volt dobva. A keddet is tegnap előtt együtt töltöttük ott is minden rendben. Vágyott rám. Tegnap (01.23.) már éreztem rajta, hogy valami nem oké. Lehet csak a félévzárás miatt van a gimnáziumba, nem úgy sikerült neki, ahogy szerette volna. Valószínűleg most emiatt van magába fordulva, nem tudom. Meglátjuk milyen lesz a hétvége. Az is biztos, ha nem szeretném ennyire, vagy másmilyen fiú típus lennék, a már 5 hete tartó kisebb kínlódást offoltam volna.
2019. jan. 24. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!