Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy 17 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 17 évvel idősebb pasiba. Azt gondolja szórakozok vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megírtam neko, hogy tetszik és azt hiszem szeretem. Erre azt hiszi, hogy szórakozok vele és csak gúnyból írtam, hogy bosszantsam. Mit tegyek?

2019. jan. 13. 17:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ennél többel én nem aláznám magam. Nyilván megmondtad, hogy nem viccelsz, kezdjen vele, amit akar.


Én meg csak barátkozom, 20 év van köztünk, de ő meg pont mindent félreért, és azt hiszi, akarok valamit, pedig nem egy nagydumás laza pasi, inkább, mint egy kisgyerek.

2019. jan. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor ne szórakozz vele!

Ha érzi is rajtad, akkor el fogja hinni. Vagy csak ő ugrat téged. Amúgy tényleg hihetetlen amit írsz, nők ilyent soha nem mondanak...

2019. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha van itt egy nő, akinek bejönne egy (miskolci) középkorú férfi, szívesen meghívom egy kávéra! :-)
2019. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!