Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb fiú barátommal megszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiú barátommal megszakítottam a kapcsolatot, mert szerelmes belém, vajon jól tettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nagyon jó fiú barátom, hetente több napot együtt töltünk. Pár hónapja átfordult valami mássá. Végig tudtam, hogy bejövök neki, de láttam rajta, hogy tudja, hogy nincs esélye, és tényleg tudunk barátok lenni. Elkezdtem érezni többet. A személyiségét imádom, szeretem. De sajnos nem vonzódok hozzá, akármennyire is szeretnék. Ezt vele is megbeszéltük. Nem akarom bántani, ezért megszakítottam vele a barátságomat is. Most én is rosszul érzem maga, hiszen szeretem, hiányzik. Utóbbi hetekben már testi kontaktusba is kerültünk egy kicsit jobban (de csak a bújós típusba). Amit élveztem, de akkor se az estem külsőleg, és sajnos nem tudok elvonatkoztatni.

Félek, hogy nem fogok találni mást, aki ennyire szeressen. Tudom mennyire szeret, és én is őt, csak úgy tűnik annyira mégse.

Jól döntöttem? Ha nem tetszik külsőleg, nem mutatkoznék vele, akkor nyilván nem szeretem annyira. Tudom felszínesen hangzik. Viszont ezért is hagytam őt, hogy ne vántsam.



2019. jan. 14. 16:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdem mert ez nekem soha nem ment érzelmek nélkül vagy azzal a tudattal hogy amúgy nem igazán számítok és nem tervez velem az a személy akit szeretek. Egy ilyen alkalom volt nem is működtem. Egy égés lett belőle.

Mert én ugyan szerelmes voltam de leesett hogy ez visszafele nem igazán van így..

2019. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

Én annyira nem spilázom túl. 😀

Elég egy bizonyos szintű kölcsönös vonzalom és szimpátia. Ha csak olyan lányokkal szexeltem volna eddig akikbe szerelmes voltam (abban a pillanatban) még szűz lennék 😂

2019. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Lehet én mozgok rossz körökbe de haverságból nem szoktak csajok velem szexelni nyilván bennem van a hiba egy betoji alak vagyok aki nem mer kezdeményezni.. :(
2019. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
Ezek után egy árva mondatot nem szeretnék arról olvasni, hallani, hogy a személyiség fontosabb, meg jó személyiséggel van esély párkapcsolatra, mert itt a sokadik példa rá, hogy ez csak egy süket, vígasztaló, tartalmatlan szöveg. Mindig is tudtam, ha a külső nem oké, akkor semmit nem ér a személyiség.
2019. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ér az csak nehéz kompenzálni.. A legtöbb ember engem is beleértve nem jutott még el az önfeljelesztés azon szintjére..


Én plasztikai sebészi korrekciókban gondolkozok mert hasonlóan látom én is ha nem nézek ki jól nem kellek senkinek..A mai világ talán még jobban rámegy a külsőre.


De itt jegyezném meg a szegénységi bizonyítványt hogy rengeteg ellenpéldát is látok amikor "nem túl jóképű" (mi a konkrét "jóképű" mi az a szint ami felett már okés?) "szép" csinos vagy "átlagos" intelligens céltudatos aranyos barátnővel vagy feleséggel van együtt...

2019. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Aztán van egy minimális egzisztenciális és életut dimenziója is ennek a kérdésnek.


Azt kell hogy mondjam szobabérlőként vacak fizetéssel elmegy az ember önbizalma sok esetben, és nem mer ugy kezdeményezni és ez nyilván nem lesz vonzó a lánynak..


Tetszik vagy sem az aki ezekkel a valós vagy vélt hátrányokkal nincsen felruházva máris sokkal több esélye van és az önbizalma is nagyobb eséllyel épp..

2019. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ezt igazából csak te tudod rendezni magadban.

Nekem is volt egy nagyon jó fiú barátom, de nem izgultam fel, ha a közelemben volt. Pedig rengetegszer kapott el a derekamnál fogva, ha hülyéskedtünk. :D

Sose érdekeljen más véleménye, csakis a saját érzéseidre hallgass.

Picit talán önző vagy, mert azt mondod, hogy fájna, ha mással lenne.. de talán az önzőségen felül nagyobb mértékben van benned valami érzelem az irányába, ami bizony nem barátság.. :)

Ne félj belevágni ebbe, mert ha meg nem próbálod meg ott marad a "Mi lenne ha..?"

Én drukkolok Neked, ha szeretnél dumcsizni erről, akkor írj nyugodtan.


22/L

2019. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem szörnyedek el, ha arra gondolok, hogy mással lesz. Csak szimplán haragszok magamra, hogy nem tetszik nekem, amikor én is nagyon szeretem és tényleg jó kapcsolatunk lenne. Ebben biztos vagyok.

Gondoltam, hogy megpróbálom, ha már úgyis vége a barátságnak, de akkor őt még jobban megbántottam volna.

Felszínes vagyok lehet. Biztos is. De valamiért nem merném felvállalni. Ez az igazság, ha elképzelem, hogy mások látják, hogy vele vagyok.... Szégyellem. Tudom, hogy szörnyű vagyok. Ezért is haragszok magamra. Haragszok, hogy ennyire számít ez nekem.

De annyi srácot látok, akiket nem ismerek, de megismerném őket mert szimpatikusak. Lehet, hogy nem elég magasak hozzám é van kivetni valóm bennük, de bejönnek. Ezzel a barátommal éppen fordítva van. Teljesen okés, csak nem az esetem és kész.

És igen, tudna változni, lehet, hogy úgy már az esetem lenne. De ahogy ő is mondta és igaza van, úgy kellene elfogadnom ahogy van.

2019. jan. 14. 22:20
 19/21 anonim ***** válasza:

#14: Egyfelől ne a kérdező alapján általánosíts.

Másfelől: velem volt már olyan hogy jóképű pasi nem vonzott, nála kevésbé jó pasi viszont igen. A külsőt ott nem lehet megkerülni, hogy legyen benne valami vonzó, ami felizgat, de nem egyedül a külső dönt, legalábbis mélyebb érzésű lányoknál egész biztosan nem.


Azon kívül a kérdező valószínűleg nem a srác személyiségét imádja,szereti, hanem a tényt, hogy a srác oda van érte és remekül lehet vele időt tölteni. Ha valakinek számomra vonzó a személyisége, akkor le sem tud magáról vakarni, ha csak egy kicsit is vonzó pasi. De itt nem arról van szó, hogy rendes, meg kedves, meg cukiskodunk, meg időt töltünk együtt. Itt arról van szó, hogy ahogyan él, ahogyan gondolkodik, aki ő maga, az számomra vonzó. Az egész lénye. És akkor a külső már hatodrangú kérdés.

2019. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19!

Köszönöm szépen a meglátásodat.

Valahogy én is így gondolom. Talán csak azt szeretem, ahogy viselkedik velem. Viszont amit utoljára írtál....én a lényét szeretem. Tényleg. Tetszik, hogy nekem a matek nem az erősségem, ő meg vágja. Tetszik a humora, stb. Amik igazából lehetnek egy barátság alapjai is.

A másik a külső. Nekem is volt már olyan fiú aki nagyon helyes, de nem fogott meg. Volt barátom kifejezetten nem jó srác. Akkor ez a barátom már jobb. De egyszerűen külsőleg semmi se vonz benne. A volt barátomat felmertem vállalni, tetszett a szeme és a mosolya. Ennél a srácnál nem.

Most, hogy eltelt 1 hét, gondolok arra, hogy hiányzik a nevetése, mert olyan jóízűen nevet.

2019. jan. 15. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!