Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb fiú barátommal megszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiú barátommal megszakítottam a kapcsolatot, mert szerelmes belém, vajon jól tettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nagyon jó fiú barátom, hetente több napot együtt töltünk. Pár hónapja átfordult valami mássá. Végig tudtam, hogy bejövök neki, de láttam rajta, hogy tudja, hogy nincs esélye, és tényleg tudunk barátok lenni. Elkezdtem érezni többet. A személyiségét imádom, szeretem. De sajnos nem vonzódok hozzá, akármennyire is szeretnék. Ezt vele is megbeszéltük. Nem akarom bántani, ezért megszakítottam vele a barátságomat is. Most én is rosszul érzem maga, hiszen szeretem, hiányzik. Utóbbi hetekben már testi kontaktusba is kerültünk egy kicsit jobban (de csak a bújós típusba). Amit élveztem, de akkor se az estem külsőleg, és sajnos nem tudok elvonatkoztatni.

Félek, hogy nem fogok találni mást, aki ennyire szeressen. Tudom mennyire szeret, és én is őt, csak úgy tűnik annyira mégse.

Jól döntöttem? Ha nem tetszik külsőleg, nem mutatkoznék vele, akkor nyilván nem szeretem annyira. Tudom felszínesen hangzik. Viszont ezért is hagytam őt, hogy ne vántsam.



2019. jan. 14. 16:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Amikor tudjuk, hogy a másik belénk van esve akkor magunk nem érezzük a szerelmet. Én mindig olyankor éreztem a vonzódást amikor a másik nem mutatott ki semmit. Furcsa dolog a szerelem, nahéz jó döntést hozni. Ha elküldöd lehet, hogy később megbánod de az sem biztos, hogy nem
2019. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!