Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezd felnőni a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd felnőni a kapcsolatunk velünk együtt és én ezt nem tudom kezelni. (? )

Figyelt kérdés

A gimis szerelmemmel 4 éve vagyunk együtt. Amíg az első 3 évben az volt a legnagyobb problémánk, hogy hova menjünk randizni suli után, addig mostanában komoly problémáink vannak. Mindketten egyetemen vagyunk. A barátom vegyészmérnöknek tanul és pedig gazdasági szakon vagyok. Nagyon nehéz az egyetem, és sokat is veszekedünk. A vizsgaidőszak kicsinál mindkettőnket. Stresszesek vagyunk, és nagyon keveset találkozunk. Nekem nem is nagyon megy a suli, most azon gondolkodom, hogy otthagyom. A barátom ezt nem nagyon érti meg.


Nagyon elhanyagol, és nagyon hiányzik.


Mit lehetne tenni? Meg akarom menteni a kapcsolatot, mert nagyon szeretem.


18L és 19F


2019. jan. 15. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy a kapcsolatotok habár valóban kezd felnőni, ti nem.
2019. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"Mit lehetne tenni? Meg akarom menteni a kapcsolatot, mert nagyon szeretem." Gondolod, hogy van valakinek egy tuti receptje erre? Nincs. Ezért nem csak idiotaság hanem káros is ha 14....15 éves gyerekek felnöttet, szerelmeset játszanak tök felelötlenül. Olyan korban amikor még semmit nem tudnak sem a világrol, sem magukrol (Legfeljebb annyit, hogy dugni jo!)
2019. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt hiszed az egyetem stresszes, akkor várd meg amíg elkezdesz dolgozni, egyedül élni, számlákat fizetni, és intézni az ügyes bajos dolgaidat, fullosan egyedül. Egyébként üdv az életben, mindenki stresszel, és mindenkinek meg kell tanulnia kezelni, és mellette időt szakítania mindenre. Tapasztalatból mondom.


De idővel rutinosabb leszel és könnyebb lesz.

2019. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 3 Én stresszeltem egyetemen 3 félévet, elég volt, nem ment, otthagytam. Csináltam másik szakmát, elmentem dolgozni, persze először az is stresszes volt, de kevésbé, mint a felsőoktatás, és fizettek is érte. Eltelt kb másfél év, belejöttem, és többet keresek vele jelenleg, mint a diplomás Mérnök ismerőseim.

Egyedül élek, számlákat fizetek, intézem ügyes bajos dolgaimat, és nem stresszelek annyit, mint mikor válságban voltam a fojtogató felsőoktatási kényszer miatt. Diplomán kívül is van élet! Persze nem mondom, hogy hagyja ott, én se az első zökkenő hatására hagytam ott, csak mikor már betelt a pohár. Rájöttem, hogy ez nem én vagyok, nem szeretném így élni az életem... De tapasztalatnak jó volt, nem bánom, hogy belekóstoltam.

2019. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:) amikor azt olvastam, hogy komoly problémáitok vannak, azt hittem, hogy összedőlt a házatok, vagy nincs mit ennetek, vagy valamelyikőtök lebénult. Szerencsére nem. De az a helyzet, hogy a suli csak nektek tűnik egetrengető problémának. Meg kell tanulnotok kezelni a stresszt. Először is tisztázzátok magatokban, hogy tényleg olyat tanultok-e, amit szerettek. Ha nem, akkor tessék váltani. Túl rövid az élet ahhoz, hogy éveket pocsékoljatok olyanra, ami nem okoz örömet. Ha szeretitek amit tanultok, akkor nem kell idegeskedni a vizsgák miatt. Egyszerűen leültök és megtanuljátok az anyagot. Semmi sem történik, ha valamelyik vizsga nem sikerül. Újra neki kell ülni, alaposabban felkészülni, és akkor menni fog. Minden szakon vannak mumus tárgyak, de túl lehet élni. Hozzá kell szokni, hogy nem lesz mindig minden ötös. Ez nem akkora tragédia, ami miatt egymásnak kellene ugrani. Ezt a pár évet ki kell bírni, hogy kevesebbet tudtok találkozni. Ha vége az egyetemnek, munkába álltok, összeköltöztök. Annyit lesztek együtt, hogy simán egymás agyára mentek. ;) ne keseregj, tedd szépen rendbe a dolgaidat, és tegyél a céljaidért.
2019. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, remek dolgokat tanácsoltatok! :)
2019. jan. 15. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!