Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitol lehet ez a valtozas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol lehet ez a valtozas?

Figyelt kérdés

A parommal 1 eve vagyok egyutt, es a napokban valahogy bevillant h mi miert tortenhetett a multban, nincs mar jelentosege, pusztan csak kivancsisagbol :D


1. Fel evig egyetlen egyszer sem fogta meg a kezem, tehat nem setaltunk kezenfogva. Nem igazan zavart a dolog, de furcsalltam, azt hittem o nem az a tipus, ennyi az egesz. De aztan fel ev utan amikor elvitt vacsizni, egyszercsak megfogta, es ugy setaltunk hazaig. Azota nem allandoan (nem is vágyom ra), de normalis dolog lett h ugy setalunk :D


2. Eleinte, kb az elso hetekben amikor mar voltkoztunk szex, szex kozben sosem csokolt meg. Egyszer ketszer el is gondolkodtam h miert tunik olyannak a szex, mintha csak egyejszakas lennék neki. Azota mar sok ido eltelt, a szex egyre intimebb, naprol napra egyre jobb es jobban osszeszoktunk, nagyon mas mint az elejen.


3. Az elejen kozolte amikor szoba kerult, h tole ne is varjam h majd mindennap elmondja h jaj de szeret, meg h nyalaskodni fog, stb stb mert o egyszeruen nem olyan. Azota megis eleg surun mondogatja h szeret, becezget, stb, ahhoz kepest h o nem olyan. Mondjuk biztos nagyon szerethet.



De az elso kettot nem tudom hova tenni :D azt hozza kell tennem h habár 1 eve a parom, o mar evek ota kiszemelt maganak, amikor randizgatni kezdtunk, sokaig miattam nem lett semmi a dologbol, tehat nem hinnem h azert volt regen maskepp mert nem gondolta velem komopyan.


Tippek?:D hasonlo helyzetben volt mar valaki?:)



2019. jan. 20. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Mélyebb lett a kapcsolat.
2019. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Valószínű, hogy az elején fel sem akart vállalni. Aztán megondolta magát, benne ragadt.
2019. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Ezek az apró jelei, hogy nem múlik a szerelem, csak jobban elmélyül. Semmi extrát ne képzelj bele, "csak" nagyon szeret téged. Örülj neki :)
2019. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az elején mind védelmi mechanizmus volt. Az utolsó soraid is ezt erősítik meg.


De összecsiszolódtatok és elmélyült így is a dolog, talán ő nem bízott ebben, félt a pofára eséstől, vagy korábbi csalódások miatt. Örülj neki, hogy ilyen jól alakult, és mostanra már teljesen a bizalmába fogadott, ha így fel tudta vállalni az érzéseit.

2019. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!