Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok titeket tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket tényleg nem érdekel ha egy srác bókol nektek?

Figyelt kérdés
Egy párszor hallottam már hogyha egy férfi bókol nektek az hidegen hagy, viszont ha egy másik lány mondja például hogy szépek, csinosak vagytok az sokkal jobban esik nektek mert szinte biztos hogy semmilyen hátsó szándék nincs mögötte. Igaz ez?

2019. jan. 22. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
a mesterkélt bókok nem fognak jelenteni semmi pozitívat, vagy pl. ott se sokat, ha nem jön be az illető... még rosszabb, ha ezt tudtára adom és folytatja... ezeket szerintem nem szabad figyelmen kívül hagyni
2019. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bóktól függ. Azzal kezdi, jó a fenekem, már kiesett.

Dicsérjen vállon felül, akkor nem annyira nyilvánvaló, hogy csak szexet akar.

Bókolni diszkréten, udvariasan, nem alpári stilusban kell, legalábbis így érdemes.

Az, hogy de megdug..nálak, nem bók, mégha sok pasi ezt is gondolja. Azért nem úgy írtam, hogy férfi, mert azok tudják.

2019. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az erőltetett, mesterkélt bókolás nekem is taszító. Az őszinte dicséreteket viszont szeretem, főleg hogyha belső dolgokra irányul. Nőtől még soha nem vettem komolyan bókot, az esetek nagy részében hátsó szándék meg félelemből való nyalizás áll a háttérben főleg ha a külsőre irányuló bókról van szó.
2019. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy szemuveget. Ha a sracok bokolnak, az kb ugy hangzik mintha azt mondanak, szivesen raelveznenek. Ha a lanyok, az tok oszinte, semmi mogottes ertelem nem erzodik. Szoval ja.
2019. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedéskor engem zavar, ha bókolnak. Mert ahogy írtad ki tudja miért teszi...

Viszont egy komoly kapcsoltban már szeretem

2019. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szinte mindegy hogy mint mondasz egy lánynak,csupán két dologra kell odafigyelni Te jóképű legyél és az idözités!A lányok egesz nap hangulatingadozásban szenvednek.10 percenkét váltsák egymást a hisztis és mosolygós személyiséguk.Ha jó időben kapod el a lanyt,akkor szerencséd van :)
2019. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 peca1000 ***** válasza:

Ha finoman, kedvesen,és jól időzítve teszed, az tetszik nekik.


Ne vidd túlzásba, mennyiségben, és nyálasságban.


Én csak indokolt esetben, és úgy teszem, hogy érezze jól megérdemeltnek, mintha nagy dolog lenne, amit véghezvitt.

2019. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valamelyik kollégám a napokban megjegyezte, milyen csinos vagyok. Az a kollégám általában nem szokott ilyesmit mondani senkinek, és egyébként is szótlan típus, akivel jó, ha két szót váltok egy nap, szóval esetében ezt komolyan vettem és jól esett. És nem azért, mert annyira bejönne vagy valami, mert amúgy nem. A gesztus és a figyelem volt a lényeg, hogy észrevette (új nadrágot vettem :D ). Egy másik, divathoz értő kollegina még nyáron megjegyezte, hogy valamelyik színű felsőm milyen jól áll. Ő is ritkán osztja a dícsérő szavakat, és velem sem sokszor beszél.

Azok a férfiak, akikkel gyakran beszélek sokat/megfelelően közeli a viszonyunk (pl közeli barát), azok esetében nem veszem komolyan a bókot és valóban nem érdekel különösebben mit mond. Nőknél hasonló, ott is megköszönöm és valahol jól esik, de 5 perc után már el is felejtem. Nincs akkora súlya, mint olyan esetben, amikor tudom, hogy nem udvariasság, hanem őszinte tetszés ihlette a bókot. Szóval nálam ez az, ami igazán számít.

2019. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4eshez +1
2019. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!