Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exének drágább ajándékot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exének drágább ajándékot, mint nekem. Van okom megsértődni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az exem kb kb 150 ezerért vett egy kutyát az exének, míg az én szülinapi ajándékomra ennek töredékét szánja. Ne értsetek félre, nem is várnék többet, csupán így, az előzményeket ismerve rosszul esik. Mintha én nem érnék neki annyit. Velem még nincs együtt annyi ideje, mint azzal a lánnyal volt. Ez talán számít.


Na de az a kérdésem, hogy nektek is rosszul esne?



2019. jan. 25. 09:10
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Onnan tudok ennyi infót, hogy ismertem a barátomat régóta, így még régebben mesélte nekem.
2019. jan. 25. 09:26
 12/41 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem hülye a kérdező.Én nem vásárolok az exemnek ajândékot,főleg nem kiskutyát.De annak se örülnék,ha a pasim az exének 150 ezres aranyhörcsögöt venne.És nem azért,mert nekem meg 5000 Ft-ért vásárolt.Egyszerűen nem tesz különbséget kettőnk közt(vagyis de,viszont nem az összeg miatt). Nem vagyok róla meggyőződve,hogy nem jár vissz exhez.Ês nem arra gondolok,hogy a kutyát akarja megsimogatni.
2019. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
91%

#10

Nem fogom azt mondani, hogy igazad van, ha egyszer nincs.


Semmi közöd ahhoz, hogy mit vett az exének, amikor még együtt voltak. Ha te csak az ajándékok forintértékén tudod lemérni, hogy mennyire szeret a barátod, akkor te vagy végtelenül felszínes és korlátolt. Ezt nem tudom szebben mondani sajnos, mert így van.

2019. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
4 vagyok, Ja hát így már más a helyzet. Így én nem akadnék ki rajta. Egy kutya egy élőlény, az exe pont egy kutyára vágyott, ő meg meg akarta lepni vele, kutyát nyilván nem lehet párezer forintért kapni. Szerintem ne hasonlitgasd magatokat össze, most már veled van és nem vele, nem véletlenül. Nem az ajándékok érdekében kell mérni a kapcsolatokat.
2019. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
*értékében
2019. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

#12

Olvass vissza kicsit. Akkor vette neki a kutyát, amikor még együtt voltak.

2019. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Itt te vagy az értetlen. Gondolj bele. Ha valakinek 150 ezerért veszel ajándékot, a másiknak meg 5 ezerért, akkor vajon melyikük a fontosabb neked? Nyilván ezzel a kérdéssel nem lehet 100%-ban eldönteni, de számomra azért elég aggasztó. És nem, nem a drága ajándék után sírok, hanem azért, mert attól félek, hogy a párom nem szeret eléggé. De ezt az egyet nem fogod fel, mert gyanítom, hogy az érzelmi intelligenciád nulla.
2019. jan. 25. 09:30
 18/41 anonim ***** válasza:
Ah oke szóval vett,nem most.Elgondlkodnék tuti,hogy mennyivel volt fontosabb a másik.De sok oka lehetett erre. Nézhetjük úgyis,hogy az ex pénzben mérte a szeretetet,a párod ezért teljesítette az elvártat.Viszont veled nem ilyen kapcsolatot szeretne kialakítani,ahol az ajándék értékén alapul a szeretet.Szóval így szerintem nem szabad foglalkozni vele.
2019. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

“Velem még nincs együtt annyi ideje, mint azzal a lánnyal. Ez talán számít.”


Egyértelműen számít. Mit gondolsz, már az elejétől fogva neki is minden egyes születésnapjára olyan nagyvonalú ajándékot adott??? Lehet hogy csak egyszer fordult elő, hogy ilyen szép ajándékkal kedveskedett, mikor már régóta együtt voltak. Ahhozképest a ti kapcsolatotok még friss. Egyáltalán nincs okod kiakadni ezen.

2019. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki felfogta a kérdés lényegét, és arra válaszolt. :D
2019. jan. 25. 09:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!