Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exének drágább ajándékot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exének drágább ajándékot, mint nekem. Van okom megsértődni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az exem kb kb 150 ezerért vett egy kutyát az exének, míg az én szülinapi ajándékomra ennek töredékét szánja. Ne értsetek félre, nem is várnék többet, csupán így, az előzményeket ismerve rosszul esik. Mintha én nem érnék neki annyit. Velem még nincs együtt annyi ideje, mint azzal a lánnyal volt. Ez talán számít.


Na de az a kérdésem, hogy nektek is rosszul esne?



2019. jan. 25. 09:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
59%
Az exemre majdnem egymillió forintot költöttem pár hónap alatt. Utazások, éttermek, virágcsokrok és ékszerek. Így utólag, szakítás után belegondolva már semennyire nem fontos. Nem ettől függ. Jó, mondjuk valószínűleg a követező barátnőm sem fog majd nélkülözni mellettem, de nem is ez a lényeg. A ráköltött összeg nem egyenesen arányos azzal, hogy mennyire fontos a másik.
2019. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj mikor az exével volt őt szerette, ha az exe 150ezer ft kutyára vágyott, azért vette neki azt hogy boldoggá tegye vele. Ha te egy 5000ft-s pulóverre vagytál, miért vegyen neked 150 ezerért egy kutyát? Nyilván rád is költene ennyit, ha te is egy drágább valamire vágynál. Ne az összeget nézd, a gesztust, hogy figyelt rád. Én ha ajándékot veszek a páromnak igyekszem olyat venni aminek örül, amire vágyik és ebben az esetben tökmindegy mennyibe kerül az a valami.
2019. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Kerdezo, neked egyertelmuen komplexusaid vannak, onbizalomhianyod, nem vagy biztos magadban, sem pedig ebben a kapcsolatban. Ez a tovabbiakban sem fog megvaltozni, ha nem oldod meg a problema gyökeret, csak ugyanugy ki fogod vetiteni minden masra. Egy ajandekra, szerelmes levelre, fotokra, akarmire ami epp szembejon veled, es rövid idon belül tönkre fogod tenni a kapcsolatot es magadat is.

Nem a kutya a lenyeg, vagy barmilyen mas ajandek. Ezeknek az erzeseknek a forrasa te magad vagy.

2019. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
39%

"És nem, nem a drága ajándék után sírok, hanem azért, mert attól félek, hogy a párom nem szeret eléggé. "


Szóval, akkor szerinted az szeretetet, a szerelmet anyagiakban mérik? Kislány, azt érdekkapcsolatnak nevezik.

És még te nem vagy anyagias... az eszem megáll komolyan!


Figy, leírom, mivel úgyis ezt akarod olvasni: A párod nem szeret eléggé, különben egy félmilliót érő ékszert vett volna neked.


Éretlen kislány vagy, gondolom anyukád is ilyen, mint e!

2019. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

A komplexusos rész igaz. Régebben egy nagy szerelmem az exével csalt meg. Ahogy összejöttünk, már csalt is. :/


Utolsó, te meg buta vagy.

2019. jan. 25. 09:48
 26/41 anonim ***** válasza:
87%

"Itt nem a pénzről van szó, hanem hogy úgy érzem, hogy valamiből többet kapott tőle az exe"


De most komolyan, itt rohadtul a pénzről van szó...


FIGYELJ


Az exének vett egy kiskutyát, 150.000 Ft volt az ára, a csajnak az volt minden vágya, boldoggá akarta tenni, megvolt, ennyibe került.


Neked az a vágyad, hogy eljuss Londonba, Madridba, BoraBorára, de megvan az egész 80.000ből akkor kiakadsz mert az exe vágya többe került mint a Te vágyad?!?!?!?!


Ne legyél már ilyen buta!

És amúgy honnan tudod, hogy rád mennyit szán? Megkérdezted?

1es vagyok amúgy, még egyszer mondom, úgy csapnálak ki, ha ilyennel nekem előhozakodnál, azt sem tudnád merre vagy arccal.

2019. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon gáz... Nem mindegy hogy az exének mit vett?! Már ne haragudj de ez nem a te dolgod. Meg ez olyan mintha a pénztárcájában turkálnál..


Az én párom anno az exét elvitte egy külföldi nyaralásra, én még nem kaptam tőle ilyen drága ajándékot. És akkor mi van?


Ez az ő döntése, tartsd tiszteletben. És ez rohadtul nem azt jelenti hogy ne szeretne téged. De ezzel a viselkedéssel viszont el fogod űzni.

2019. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
61%
A legnagyobb ajándék, hogy vele lehetsz🤗 Kutya meg azoknak a csajoknak kell akiket már hanyagolnak.
2019. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Inkább örülnék neki, hogy a párom van olyan értelmes, hogy ha már kutyát akart (bár szerintem felelőtlenség állatot ajándékozni, de mondjuk hosszú távú kapcsolatban kvázi maguknak vette), akkor nem szaporítót támogat, hanem normális tenyésztőtől vesz fajtatiszta kiskutyát, ha már az adott fajta a vágyuk.

Mivel élőlényről beszélünk, szerintem egy picit sem lehet más típusú ajándékkal összehasonlítani sem az árát, sem az értékét.

Szóval így nem, nem jogos a kiakadásod. Ha mondjuk neked egy fajtatiszta cica lenne az álmod, vagy akár ugyanúgy kutya, és azzal hárítaná el, hogy nem éri meg ennyit költeni egy állatra, na, akkor jogosan sértődhetnél, hiszen nem valid érv, ha korábban nem sajnálta a pénzt. De önmagában ajándéknak tekintve nem jogos.

2019. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

És most mit vársz?

Írjuk azt, hogy igazad van, sértődj meg és szakíts?


Innentől kezdve neked csak több százezres ajándék a megfelelő?

2019. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!