Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exének drágább ajándékot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exének drágább ajándékot, mint nekem. Van okom megsértődni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az exem kb kb 150 ezerért vett egy kutyát az exének, míg az én szülinapi ajándékomra ennek töredékét szánja. Ne értsetek félre, nem is várnék többet, csupán így, az előzményeket ismerve rosszul esik. Mintha én nem érnék neki annyit. Velem még nincs együtt annyi ideje, mint azzal a lánnyal volt. Ez talán számít.


Na de az a kérdésem, hogy nektek is rosszul esne?



2019. jan. 25. 09:10
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
75%
Jellemző, ha a válaszadók 99 %-a szerint a kérdező a hülye (a maradék 1% meg félreértette a kérdést), akkor a kérdező azt a konzekvenciát vonja le, hogy a gyk válaszadói megkeseredettek, és gonoszak. Kérdező, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
2019. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
23%

Itt nyilván azt fogják lenyomni akinek igaza van, ez egyértelmű, már akkor tudtam amikor megnyitottam a kérdést.

Nem azt mondom hogy akadj ki, kérdező, de megértelek hogy rosszul esik, az én voltom is kinyalta az ex seggét, engem pedig csak akkor lepett meg egy rózsával amikor besokalltam és kidobtam. Az igaz hogy majd 2 évig voltunk együtt. Ja, megcsalt az exével mint kiderült.

A mostani párom már az elején el akart vinni a Hungaroringre, az álomautóját adta el, hogy megvehesse nekem karácsonyra az enyémet (Volvo V40). Persze nem ez számít, de a gesztus. Én is megveszem neki a drága svájci bicskát, mert hiába mocsok drága, szeretem őt, boldoggá tesz ha örülni látom.

2019. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
91%

#32


Szánalmas kamu az egész szöveged.


Neked is hangsúlyozom, a SZERETETET NEM PÉNZBEN MÉRIK!


"Ünnepet nem is vehetsz boltban, mert az ünnep inkább benned, legbelül van."

A Grincs c. film

2019. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Végre valaki megérti, hogy miért esik ez rosszul. A szeretetet nem pénzben mérik, ez így van. De ha az exére nem sajnálta a pénzt, bennem felvetődik, hogy rám miért. Én nem vagyok olyan fontos? Nem biztos, hogy ez az oka. De ez is benne van a pakliban.
2019. jan. 25. 18:49
 35/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sértődj meg ezen és ne is említsd neki a témát, mert könnyen azt hiheti hogy neked csak az számít, minél drágább ajándékot kapj. Lehet hogy az ex már régóta rágta a fülét azzal a kiskutyával és csak azért vette meg neki hogy hagyja már végre békén ezzel. Nem tudom hogy eme nagyvonalú ajándékozást követően mennyi idővel szakítottak, de ha nem túl sokkal, akkor igencsak valószínű hogy már unta a rizsát... Nézd ebből a szempontból.
2019. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
A kutyát maguknak vették.
2019. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy.

Ezentúl ha nem kapsz minimum 150 ezres ajándékot, akkor menni fog a hiszti, hogy már nem szeret?


Ezek szerint ez az első közös szülinap? Mert a tavalyiról nem írtál. Elég vastag a bőr a képeden, hogy ilyen drága ajándékot elvársz, ráadásul egy friss kapcsolatban.

2019. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
"Az exem kb kb 150 ezerért vett egy kutyát az exének," Mit jelent az, hogy az exem vett egy kutyát, neked az exed, vagy a jelenlegi barátod? És miért vesz ajándékot a barátod az exének? Érthetetlen. Kérdezd meg tőle, sértődés nélkül, mondd meg neki,hogy te ezt furcsállod. Itt nem az összeg számít, hanem az, hogy egyáltalán ajándékot vett neki is.
2019. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Végre a sokadik kiírásban már érthetően írtad ki, mi a gondod. Ha te nem írsz ki valamit érthetően, akkor ne a válaszolókra haragudjál, hogy nem válaszolnak rendesen. Most már értem, szóval akkor vette az ajándékot, amikor még együtt volt a lánnyal. Ezzel ne törődjél, főleg ne az összeggel, majd ha eltelik több idő, lehet, te is közelebb kerülsz hozzá, de ne az összegben mérd, hogy milyen az az ajándék, hanem abban, hogy mennyire találta el, te minek örülnél.
2019. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Persze hogy kamu, hiszen az igazságot írom meg. Ezért is tud hatalmon maradni a fidesz, mert ti fenntartjátok. Istenem xD
2019. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!