Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élünk, hatalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk, hatalmas a szerelem és kiderül, hogy mellettem tartott valakit. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tényleg nagy szerelemről van szó, ami közel 10 éve tart. Messze vagyunk egymástól a tanulmányaink miatt. Nem rég derült ki, hogy ott, ahol tanult, volt neki valakije. nem teljesen értem milyen kapcsolat. Volt fizikai és lelki kapcsolat is, de amikor rájöttem szó nélkül szakított vele. Sőt előbb, minthogy rájöttem volna, mert már lehetett tudni, hogy kiderül (így utólag, akkor nem sejtettem). A másik lány is összetört...

A párom meg magyarázkodik, hogy csak én kellek neki...

Mit gondoltok? Valaki hasonló helyzetben. Komolyan érdekelne akár privátban is, hogy történhet ilyen egy igazi szerelemben ?


2019. jan. 26. 03:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Reszedrol lehet, hogy hatalmas a szerelem, o meg veled parhuzamosan elt parkapcsolatban. Pontosan ugyanolyanban mint veled.

" de amikor rájöttem szó nélkül szakított vele" - addig amig hisztizel persze, utana mar folytatodhat is tovabb. Ha nem ezzel a lannyal, majd egy masikkal. Ne legyel ostoba. Ez a csavo hulyenek nezett, megalazott, hazudott neked - teljesen tudatosan, akarva ezeket a dolgokat. Nem erdekelte, hogy veled mi van. Ezt kell nezni. Nem azt hogy most panikban mindent osszehazudik, hogy mennyire szeret es azt se tudta igazabol hogy mi van. De tudta pontosan. Csak ennyire tartott teged es a kapcsolatotokat. Tetteket nezz (fosva a szakitastol hazudni nem tett), ne szavakat es azonnal tisztan fogsz latni.


Evekig eltunk tavkapcsolatban tobb ezer kmrel, es evekbe telt amig felepitettuk a kozos eletunket. Aki tavkapcsolatban nem ezt varja vagy nem ezen dolgozik, az nem szereti a masikat, csak meg varakozik a szal elvarrasaval, mert gyava. Ti nem együtt epitettek az eleteteket, hanem a pasid megunta ezt a kapcsolatot, es elkezdte felepiteni a sajat eletet, mert gyava volt teged tisztessegesen kidobni. Hiszen lehet hogy nem jon be az uj csaj, lehet rossz lesz, aztan legalabb te jossz ket heten belül, szexrol le van a gond, utana mehet tovabb az uj kapcsolat, elet kiepitese.

2019. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Úgy történhet ilyen, hogy a távkapcsolatban 90%-ban egy álomképbe vagy szerelmes.


Ugyanis mikor nincs veled, nem láthatod, nem tudtok találkozni, akkor az agyad szépen kitölti a nem ismert, hiányzó részleteket.


A rövid és ritka találkozásoknál meg egyszerűen nincs idő arra, hogy ez megváltozzon, meg amúgy is inkább figyelmen kívül hagyod a dolgokat, amik megborítanák az álomvilágod...


A vége legtöbbször az, hogy valamelyik fel felébred, esetetekben ő volt az, elkezdett melletted igazi kapcsolatot tartani, de azért játszani te is jó voltál

2019. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem igaz szerelem, csak a te részedről... esetleg...
2019. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A távkapcsolatban élők nagyrésze egy bohóc.

Nagyon jól írták, hogy azért működnek jól ezek a kapcsolatok, mert nem jössz rá a másik hibájára annyira, másrészt minden különösebb gond nélkül lehet szeretőt tartani.

És általában szoktak is.

2019. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Értem, amiket írtok, de Nem!

Van olyan, hogy két ember egymásra talál. Megtalálják egymásban a másik felüket. De a saját terveik megvalósításához el kell kicsit távolodniuk egymástól térben. Ez nehéz időszak, de ha ők lelkitársak, akkor igazából nem számít. És nem tartanak szeretőt. Kivárják, míg a másik befejezi azt a projektet, ami neki fontos. És utána együtt építik az életüket tovább. Ha megtörténik, hogy valaki hűtlen lesz, akkor meg tévedés volt...hogy tényleg lelkitársak...és legalább kiderült.

2019. jan. 27. 05:02
 16/16 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor maradj hülye. Megcsalt. Többször. Jókat dugott egy másik pinával, míg te a rózsaszín ködöben ültél otthon. Valószínűleg hatalmasakat élvezett, valszeg többször egy alkalommal. A csaj le is cumi

zta. Felfogtad? Mindezt többször.

Ha egyszer történik, az botlás. De ő többször tömte meg a másik csajt.

2019. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!