Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasty kérdése:

Nem tudom mit tegyek. Nem érti meg. Velem van a baj? M

Figyelt kérdés
Sajnos depresszios vagyok, méghozzá valószínűleg bipoláris. Nem szedem a gyógyszereket mert ellinkeskedtem, de most a depressziós idoszakomban vagyok nem a maniasban.(szeretném újra elkezdeni a gyogyszeres kezelést) Folyton úgy érzem H derogal a parom. Ha látja hogy szomorú vagyok inkább elfordul tőlem. Nem áll szóba velem vagy ami mrgroeszabb a szemével gyilkol, neki nem panaszolhatom el ezeket mert akkor megint csak én vagyok a rossz.( Jobb esetben csak szóval bánt bár megígérte hogy többet nem fog bántani fizikailag). Szerinte nem vagyok normális megsertodik ha visszautasitom az ételt, pedig direkt mondom hogy nem ellensegeskedesbol teszem hanem azért mert nincs etvagyam. De ő elkezd bántani ezért is. Ha valami nem olyan ahogy ő szeretné akkor mindenki ellenség számára. Többször jeleztem hogy szükségem lenne a szeretetre hogy néha figyeljen rám. De vagy úgy csinál mint aki nem hallja meg vagy elkezd terelni. Általában mindig csak magarol beszél de arról nagyon sokat, S közben úgy érzem hogy rám nem is figyel. Lehet ez a betegsegem miatt van. Talán ez az oka annak hogy még mindig vele vagyok, hátha nálam van a gond. És én vagyok hiper sensitive. Egy kis torodesre lenne szükségem nem arra H folyton sírok, S emiatt O idegesebb lesz. Talán elég lenne átölelni vagy nem is tudom... Nem várom el hogy megértse mert aki nem ilyen hasonló betegség Ben szenved az nem erthetne. Hogy is erthetne... De talán egy kos türelem! Amíg eljutok a dokihoz... De ő ezt is kifigurazza, engem is sokszor... Nem tudom H neki van igaza és velem van ekkora baj. Vagy vele van és ezért melyulok el. Ma haza akartam menni anyuhoz és nem adta oda a személyimet sem....aztán megzsarolt H sosem fogom látni. Ezért maradtam.mert nem szakítani akartam vele csak kicsit pihenni. Mostmár 147/103/108 a vérnyomásom. Eddig a két érték normális volt 120/80 körül volt... Ideális....csak a pulzusom volt magasabb mint kéne nyugalmiban is minimum 100. Sajnálom H zavarosan írtam kicsit felvagyok dulva. Ha valami nem érthető kérlek jelezzetek, és szeretnék minden olyan embert megkérni aki csak bantaná a kerdesem hogy ne tegye mert itt fekszem mellette eléggé feldulva és nem akarom hogy arra ébredjen H sírok. Tényleg rossz indukatuak hagyják most ezt a kérdést. Nagyon magam alatt vagyok és nem szeretnék még jobban Én csak annyira vagyok kíváncsi H én veszem ennyire a lelkemre a dolgokat vagy azért ő is tehet arról H már a szervezetem készül ki. A válaszokat előre is köszönöm mindenkitől. És mégegyszer bocsi ha nem teljesen osszeszedett a fogalmazasom.
2019. jan. 26. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, en is hiper sensitive, depressziós vagyok. Van hogy nagyon rajtam van, van hogy kevésbé. Na szóval tavaly a párommal elvesztettünk egy babát, meg csak a hasamban volt, de ugyis nagyon kikészített. Addig is szomorú voltam nagyon, de azután eltört a mécses. Ahelyett, hogy kicsit vigyázna rám abban a nehéz időszakban, ő kiment Ausztráliába 3 hétre. Utana hazajött, kb egy hétig minden rendben volt, de elkezdtem látnia rajta, hogy elege van a szomorúságombol. Ha sírtam, ott hagyott, ajtókat csapódott. Agresszívvá vált. Már nem is beszélt velem a végén. Két hónapra rá szét mentünk.

Nos en tudom, hogy te szereted ezt a férfit, voltak szép napok. De en, aki átmentem ugyanazokon a betegsegeken, így biztosra tudom mondani, hogy NEM ÉRI meg. Ha a párod nem támogat, agresszív, csak magáról beszél, drámázásnal fogja fel, és tényleg, ha nincs ott neked ő szeretettel amikor kell, akkor neked NEM szabad egy percig sem tovább vele lenned. Főleg, hogy még van is hova menned.

En miután szetmentunk először magányos voltam, aztán “kivirágoztam”. Időközben így-úgy sikerült is meggyugyulnom, pozitívan elek, persze vannak rosszabb hetek.

Ne légy kérlek bolond, az élet rövid, és ő kereken megmondom csak rosszabb a teszi az életed. El kell engedned bizonyos dolgokat a gyógyuláshoz.

Puszi

2019. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!