Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez a véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a véletlen műve, vagy valami sokkal feljebb való, amit nem ismerünk?

Figyelt kérdés

Nagyon kényes téma, igazából elsőkörben azokhoz szól, akik hisznek az igaziban vagy a lélektárs dologban.


Volt egy barátom, még 17 voltam mikor összejöttünk. Nagyon heves, szenvedélyes kapcsolat volt, és nem is tartott sokáig. Összesen fél évig. Azért lett vége, mert ő elköltözött az érettségi után. Nekem még volt egy évem a suliból. Viszont nem hívott, hogy menjek utána és én sem kértem, hogy maradjon...


Rá egy évre összejöttem a jelenlegi párommal. Már lassan 7 éve együtt vagyunk és szeptemberben el is jegyzett. Boldognak tartom a kapcsolatunkat, bár már ugye nem olyan nagyon romantikus szenvedélyes mint az elején volt de ez így természetes.


Egy hete rámírt az ex, hogy bevalljon valamit. Bevallotta, hogy látott minket, mikor megkérte a párom a kezem a keszthelyi stégen. Először csak észrevett és miközben oda tartott, hogy üdvözöljön, a barátom letérdelt. Kb. 3 méterre volt tőlünk. Majd elviharzott.


Én is emlékszem erre a pillanatra, mintha éreztem

volna, hogy valami nagy dolog közeledik, vagy valami nosztalgikus érzés avgy nem tudom, de azt tudom, hogy jó volt. És ahogy elment, már egyre tompábban éreztem ezt az érzést.


Ez idáig azt hittem ez azért volt, mert valami nagy dolog történt (megkérték a kezem) de amint ránéztem és kimondtam hogy igen, az a kíváncsiság és pozitív melegség elmúlt. Arra gondoltam, hogy azért, mert már sokáig vártam erre a lánykérésre és hogy most megvan megnyugodtam.


Azóta nem tudok dűlőre jutni. Nem alszok, nem tudok koncentrálni. Kérte, hogy találkozzuk de én rettegek. Nem attól, hogy megcsalom a párom, mert azt nem tenném. Hanem hogy képes lennék egy ekkora érzelmi kavalkád miatt felbontani egy 7 éves kapcsolatot...


Azóta egyébként nem találkoztunk. Egyszer együtt utaztunk egy repülőn, bár nem láttuk egymást, később derült ki, és végig furcsa nyomás volt a mellkasomba, a stewardess azt mondta ez normális, és én annak könyveltem el, hogy csak félek a repüléstől.


Ti mit gondoltok erről? Volt veletek hasonló?


25/L


2019. jan. 30. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Hogy cuki.Nekem van ilyen férfi.Nem tudnék ezzel a tudattal mással megházasodni.Már a saját érzéseim szerint.De attól a Tiéd lehet más simán.Majd itt meg is mondják.
2019. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezotéria kategória
2019. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzed furcsának, hogy egy stégen épp ott terem az exed miközben megkérik a kezed?

Ráadásul elköltözött a városból.

Ez már x akták.

2019. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ott laktok azon a helyen? Vagy mennyire lehet ez véletlen?


Amúgy azt gondolom, hogy ilyen nincs és csak kavarni akarja a szart a kis "execskéd", aki amúgy simán otthagyott téged annak idején akkor a francba, ha nem realizáltad volna esetleg. :) "Azt kérte, hogy menjek utána..." Miért nem ő maradt?

2019. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Abban hiszek amúgy, hogy vannak az ember életében ilyen sz@rkavaró emberek, akik azért vannak, hogy elbizonytalanítsák az embert, utána meg otthagynak, ha beüt a krakk. :)
2019. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jahj bocsánat, ezt kihagytam, hogy nem keszthelyiek vagyunk. Az ország másik szeglete, Nyíregyháza. Nyaralás alkalmával voltunk csak Keszthelyen.
2019. jan. 30. 15:26
 7/17 anonim ***** válasza:
És Ő keszthelyi? Mert ha nem, akkor vagy súgtak neki a közös ismerőseid vagy nagyon sürgősen cserélj jelszót. :)
2019. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, ne haragudj. Nem hiszem el! Nincs ilyen véletlen. Történtek már velem véletlenek, de ez meredek. Én inkább manipulációnak gondolnám. Látott, vagy hallott erről, hogy ott történt és ezzel akart manipulálni. Te meg haraptál is erre! Nem hiszek ilyen véletlenekben. Főleg nem kellene belebeszélni ebbe semmit. Meg azért átgondolnám, hogy milyen ezaz illető? Hajlamos lehet ilyenekre? Te ismered jobban.
2019. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen véletlen.Nem mondom el a sztorim,de én futottam már össze így hulla véletlen valakivel.És persze tudta,hogy ott lakom,de hogy pontosan hol azt nem.És nővel jött a városba.Arra megmuti tuti nem számított,hogy pont akkor arra fogok menni,mivel arról a szokásomról nem tudott.Esetleg reménykedett benne akkor.Az meg kevés,kell a véletlen is
2019. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Igen, olyan véletlen, hogy tudom, hol lakik és tudat alatt, vagy tudatosan arra megyek, hátha meglát és hadd egye a fene. :)


Vagy olyan véletlen, hogy meglátom képen, hogy az exbarátnőm xy helyen nyaral és utána kamuzok egyet, hogy pont én is itt voltam és láttam, de nem akartam zavarni. Hadd egye a fene! :) Nehogy már nyugodt és boldog legyen és örüljön. Kicsit megkavarom az érzéseit! :)


Vagyoylan véletlen, hogy látom, hogy az exem elment nyaralni Keszthelyre. Én is pont menni akartam valahová, megyek akkor én is oda, hátha összefutunk és kicsit megkavarom az érzéseit. :)

2019. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!