Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez a véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a véletlen műve, vagy valami sokkal feljebb való, amit nem ismerünk?

Figyelt kérdés

Nagyon kényes téma, igazából elsőkörben azokhoz szól, akik hisznek az igaziban vagy a lélektárs dologban.


Volt egy barátom, még 17 voltam mikor összejöttünk. Nagyon heves, szenvedélyes kapcsolat volt, és nem is tartott sokáig. Összesen fél évig. Azért lett vége, mert ő elköltözött az érettségi után. Nekem még volt egy évem a suliból. Viszont nem hívott, hogy menjek utána és én sem kértem, hogy maradjon...


Rá egy évre összejöttem a jelenlegi párommal. Már lassan 7 éve együtt vagyunk és szeptemberben el is jegyzett. Boldognak tartom a kapcsolatunkat, bár már ugye nem olyan nagyon romantikus szenvedélyes mint az elején volt de ez így természetes.


Egy hete rámírt az ex, hogy bevalljon valamit. Bevallotta, hogy látott minket, mikor megkérte a párom a kezem a keszthelyi stégen. Először csak észrevett és miközben oda tartott, hogy üdvözöljön, a barátom letérdelt. Kb. 3 méterre volt tőlünk. Majd elviharzott.


Én is emlékszem erre a pillanatra, mintha éreztem

volna, hogy valami nagy dolog közeledik, vagy valami nosztalgikus érzés avgy nem tudom, de azt tudom, hogy jó volt. És ahogy elment, már egyre tompábban éreztem ezt az érzést.


Ez idáig azt hittem ez azért volt, mert valami nagy dolog történt (megkérték a kezem) de amint ránéztem és kimondtam hogy igen, az a kíváncsiság és pozitív melegség elmúlt. Arra gondoltam, hogy azért, mert már sokáig vártam erre a lánykérésre és hogy most megvan megnyugodtam.


Azóta nem tudok dűlőre jutni. Nem alszok, nem tudok koncentrálni. Kérte, hogy találkozzuk de én rettegek. Nem attól, hogy megcsalom a párom, mert azt nem tenném. Hanem hogy képes lennék egy ekkora érzelmi kavalkád miatt felbontani egy 7 éves kapcsolatot...


Azóta egyébként nem találkoztunk. Egyszer együtt utaztunk egy repülőn, bár nem láttuk egymást, később derült ki, és végig furcsa nyomás volt a mellkasomba, a stewardess azt mondta ez normális, és én annak könyveltem el, hogy csak félek a repüléstől.


Ti mit gondoltok erről? Volt veletek hasonló?


25/L


2019. jan. 30. 14:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na, ne vicceljünk már!
2019. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

>ez a véletlen műve, vagy valami sokkal feljebb való

>igazából elsőkörben azokhoz szól, akik hisznek az igaziban vagy a lélektárs dologban


Akkor minek kérdezel, ha eleve csak az egyik fél véleménye érdekel?


Te most épp próbálod kiszervezni a személyes felelősségedet. Azért írtad ki a kérdést, hogy valaki más döntsön helyetted, hogy valaki megerősítsen abban, hogy már valahol minden meg van írva, neked elég sodródnod az árral és a pillanatnyi szeszélyeid szerint élni.


Nos, ez nem így van. A felelősség csakis a tiéd, sem a sors, sem valami romantikus ideál nem fogja levenni a válladról a súlyát. Bármi, amit teszel, az az összes következményével együtt miattad fog történni, nem azért, mert meg van írva valahol. Úgyhogy próbálj meg ügyesen dönteni.

2019. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon jól megfogalmaztad előző. :)


És nagyon mérlegelném, hogy mennyire manipulatív és játszmázós a drága exem, akinek volt mersze és pofája, rádírni 8 év után totálisan feleslegesen és felzaklatni az érzéseidet, miután látta, hogy valaki megkérte a kezed!

2019. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én meg arra lennék kiváncsi, hogy mikor kerül át ez a kérdés oda, ahova való? (Ezotéria)
2019. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

:) nagyon sokban megmutatkozik a válaszotok. Először is, hogy nagyon "evilágiak vagytok". Mindenkire gyanakodtok meg manipulálásról beszéltek. Elhiszem hogy ti ezt tennétek, de én tényleg csak olyanok véleményére lennék kíváncsi aki hisz ebben. Miért nem érdekel a "másik oldal"? Mert ez nem az a másik oldal, hanem az, aki lehúz és csak a negatívat sulykolja.


Plussz poén, hogy senkinek eszébe se juotott megkérdezni hogy ez mégis hogyan? :))))


Köszi


Jah és kiegészítésnek: A szüleivel és a nővérével ment Keszthelyre, ő is nyíregyi, a nővére facebookján voltak fent képek, pont azon a héten, pnt ott, igen. Az én baártom és ő nem ismerik egymást korábbról. Sehonnan nem tudhatta. Facere sem tettem ki hogy hol kérték meg a kezem :P


Akit esetleg érdekel: beszélgettünk, sokat azóta, nem igazán tudjuk ezt a dolgot hovatenni. Én távolságtartó vagyok, mert még nem tudom magam se mit akarok. Megváltoztunk már. A kémia köztünk megvan, de nagyon semmi közös nincs.

2019. febr. 7. 16:05
 16/17 anonim ***** válasza:
Tényleg szeretnék én is hinni az ilyen csodákban. Én is belemagyaráztam régebben mindenbe mindent. :) Felesleges! Inkább azon érdemes tényleg elgondolkodni, hogy miért akarod belemagyarázni? Valami hiányzik... de ez természetes 8 év után. Szerintem egy ilyen kis gyerekes fellángolás miatt viszont felesleges ezt feldobni. A legésszerűbb az lenne, ha nem is beszélgetnél vele. :)
2019. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de amúgy még azt hozzátenném, hogy nem irigylem a pasidat, hogy ilyen naiv nővel van együtt és ennyire közel állsz ahhoz, hogy elhagyd egy ilyen kis gyerekes baromság miatt.
2019. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!