Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit adnátok egy ilyen embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adnátok egy ilyen embernek valentín napra?

Figyelt kérdés

Mit adnatok egy 32 eves ferfinak valentin napra?

Aki nem szereti a nyalas dolgokat , a romantikazast, de megis orulne neki?



2019. jan. 31. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%

#6

Az volt a kérdés, mivel szerezhet örömet. Tudom, hogy ezt sok nő nem hiszi el, de egy férfi számára a párjával való szexuális együttlét az elképzelhető legmagasabb rendű örömforrás. Tegyük hozzá, az a kapcsolat, amiben a férfi számára nem a társával való együttlét a legnagyobb öröm, már régen megromlott. Tehát kedves hölgyeim, lehet a fejeteket a homokba dugni, de a tény az, hogy ha azt szeretnétek, hogy a párotok sokáig boldog legyen mellettetek, akkor a legnagyobb ajándék igenis az (és legyen is az!) a számára, ha a szexuális életetekre időt és energiát fordítotok.

2019. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11-es, és ha a szexuális élet rendben van, nincs gond sem mennyiséggel, sem minőséggel, akkor mitől lenne ez "ajándék"?
2019. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Értem én de akkor a szex ne csak a ferfiert legyen , gondoljon a férfi a nő szexulais boldogságára, kielégülésere is ne az legyen hogy csak a férfi orgazmusa alényeg ,a férfit kell kielégíteni , hogy ő boldog legyen
2019. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Welness az már romantika? Én azért közös programra szavaznék. Szóval csökkenő sorrend welness,étterem,otthon sütés /főzés.
2019. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Várd otthon a kedcenc ételével, egy csinos szatén köntösben ami alatt egy szexi fehérnemű van izléses combfixel.

Majd eldönti h az ebédet v téged kostolna meg előbb 😃

2019. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!