Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőknél mit foglal magába az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mit foglal magába az a szó hogy szerelem? Mit jelent számotokra?

Figyelt kérdés

Feltételeknek kell teljesülnie, hogy valakibe beleszeressenek?


Szemszín, haj, intelligencia, diploma, magasság, súly, jellem szerint válogat?


Feltételek mellett lehet szerelem első látásra ezeknél a nőknél?


2019. febr. 1. 17:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ha megkérdezel egy nőt, hogy mit szeret benned, és azt, a választ kapod, hogy "ööö izé, hát úgy mindent", akkor szépen köszönj el tőle, és többet ne találkozz vele


az emberi faj állítólag azért magasabb szintű, mint a majom, mert képes az érzelmeinek, és gondolatainak kifejezésére


főleg, ha vannak

2019. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
#21, leírtad a gondolataimat.
2019. febr. 20. 09:38
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek egy férfit. Mikor megismertem egy átlagos férfinak láttam aki nem az esetem. Aztàn egyre többet voltam vele egyre többet jelentet, egyre fontosabbá vált a személyisége a lelke ami megfogott majd így ahogy egyre jobban kezdtem megszeretni egyre tökéletesebbnek láttam külsőleg is. Nem azt nézem milyen a teste hanem egyszerűen minden porcikájàt szeretem még azt is, hogy macisabb mert ő ilyen és hiába nem szerettem régebben sosem a macisabb pasikat azt hiszem ez az igazi szeretet amikor mindent szeretek ami ő maga.

Kár, hogy ő nem így érez irántam de nem vagyok önző és mivel szeretem az ő boldogsága fontos nekem így remélem valakivel majd nagyon boldog lesz.

2019. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Mondtam neki hogy amit nem tudunk megmagyarázni, az nincs is. Ezzel nem ellenkezett. Pl mondhatta volna: szeretem a mosolyod, érintésed, hangod meg hasonlók."


Na ezzel vigyázz és én egyáltalán nem értek egyet a 21-essel. Szerintem az igazi szeretet épp az, amikor nem valamiért szeretjük a másikat, hanem szeretjük úgy, ahogy van, sokszor annak ellenére, amilyen.


Egyébként pedig óriási hiba a szexuális vonzalmat kiszedni a szerelemből. A szerelem nem csak lelki és lírai érzés, szerves része a szexuális vonzalom.

2019. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!