Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti próbálkoznátok egy lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti próbálkoznátok egy lánynál többször? Összejött már valakinek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy szerelmesek vagytok egy lányba de ő elutasít titeket. De ti nem adjátok fel, megpróbáljátok mégegyszer, meg mégegyszer mindaddig amíg el nem éritek célotok. Szerintem nem szabad feladni az első kikosarazásnál. Haveromnak tetszett egy lány. Bepróbálkozott nála először, nem sikerült neki. Bepróbálkozott másodszor is, nem sikerült. Azt mondta feladja, de adott magának egy utolsó reményt. Bepróbálkozott harmadszor is, sikerült neki. Összejöttek. Nagyon szerették egymást, de már nincsenek együtt. A lány még mindig sír utána és még mindig nem dolgozta fel a szakítást. Ha tudni szeretnétek, ennek a lánynak az ikertesója tetszik nekem (lány az is). Képes vagyok harcolni érte mert nekem nagyon tetszik. Nagyon összeillünk és sok közös van bennünk. Ma kell találkozzunk de érzem hogy nem fog öszejönni. De úgy érzem ha mégse sikerülne, nem fogom feladni. Érdemes lenne harcolni érte? Nem hagyhatom veszni, mert tényleg egy olyan lányról van szó akivel nagyon összeillek. Ha érdekel miven illünk össze privátban leírom
2019. febr. 2. 01:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%
Rosszul gondolod, de nagyon rosszul. Attól, hogy nem ugrik a nyakadba rögtön, mert ennyi erővel minden pasival megtehetné ezt, még nem beképzelt. Megfontolt, magabiztos, és nem akar r**ancnak tűnni.
2019. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"11" válaszolva

Vannak ilyen lányok, aztán ha benő a fejük lágya akkor talán majd egyszer nőnek lehet őket hívni.

Ha egy nőt megtisztelek azzal, hogy őszintén beszélek hozzá és vállalom a felelősséget hogy egyenesek a szándékaim, akkor az a minimum, hogy emberszámba vesz és nem szórakozik velem. Aki kéreti magát, aki ezzel próbálja magát magasabb piedesztálra emelni az megérdemli amit kap majd az élettől, nekem ez a tapasztalatom.

2019. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Te dolgod, hogy szeretnéd ezeket a helyzeteket kezelni! Én csak leírtam a véleményemet, és a tényt hogy volt már bőven példa arra, hogy sikert értek el így, és hogy érdemes kűzdeni, ha az ember nagyon vágyik valakire. Utána akkor legalább nem lesz az, hogy nem tettem meg mindent. Szerintem az nagy álomba illő jelenet, amúgy is, hogy egyből a vágyott nő a nyakadba ugorjon, ha bepróbálkozol 576-odik férfiként nála.
2019. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat akkor harmonikus ha mindkét fél értékeli a másik igyekezetét és közösen tolják a szekeret azonos irányba.

Az a kapcsolat már régen rossz, ahol már az elején eltolják az egyensúlyt egyfajta rajongás irányába és az egyik fél lesz a kizárólagos haszonélvező miközben a másik teper a kegyeiért. Aki ilyen kapcsolatban jól érzi magát, az beteg, de ezzel nem akarok senkit megbántani vagy elítélni.

2019. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én most hagyom ezt a lányt, nem mondom hogy feladom, de hadd keressen egy kicsit ő is engem
2019. febr. 4. 14:39
 16/22 anonim ***** válasza:
Optimista vagy. :D Sok szerencsét akkor! :D
2019. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Kösz :D
2019. febr. 4. 16:23
 18/22 anonim ***** válasza:
#11 Nem mondom, hogy azonnal ugorjon a nyakamba, de azért valami minimális visszajelzést adjon, hogy van esélyem nála. Ez azért nem olyan nagy dolog szerintem.
2019. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen az is jó lenne, ha a számok megmondanák nekem előre, hogy melyik számokat fogják kihúzni a lottón. :)
2019. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72-es, ugye te szingli vagy? :)
2019. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!