Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti próbálkoznátok egy lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti próbálkoznátok egy lánynál többször? Összejött már valakinek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy szerelmesek vagytok egy lányba de ő elutasít titeket. De ti nem adjátok fel, megpróbáljátok mégegyszer, meg mégegyszer mindaddig amíg el nem éritek célotok. Szerintem nem szabad feladni az első kikosarazásnál. Haveromnak tetszett egy lány. Bepróbálkozott nála először, nem sikerült neki. Bepróbálkozott másodszor is, nem sikerült. Azt mondta feladja, de adott magának egy utolsó reményt. Bepróbálkozott harmadszor is, sikerült neki. Összejöttek. Nagyon szerették egymást, de már nincsenek együtt. A lány még mindig sír utána és még mindig nem dolgozta fel a szakítást. Ha tudni szeretnétek, ennek a lánynak az ikertesója tetszik nekem (lány az is). Képes vagyok harcolni érte mert nekem nagyon tetszik. Nagyon összeillünk és sok közös van bennünk. Ma kell találkozzunk de érzem hogy nem fog öszejönni. De úgy érzem ha mégse sikerülne, nem fogom feladni. Érdemes lenne harcolni érte? Nem hagyhatom veszni, mert tényleg egy olyan lányról van szó akivel nagyon összeillek. Ha érdekel miven illünk össze privátban leírom
2019. febr. 2. 01:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2019. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Rámírt a lány :D mégse olyan rossz a helyzet
2019. febr. 5. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!