Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek bejön ha egy férfi trágárul, lenézően beszél? Az olyan alfás, nem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 07:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
5%

A 36%-om azt tükrözi, hogy őszintén válaszolok bullshitelés helyett :)

Igen, szingli vagyok, egyrészt mert alacsony és ronda vagyok, másrészt mert nem tudom megjátszani a bunkót.

2019. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
83%

Komolyan ezzel áltatod magad? :D

Nem lehet, hogy szimplán egy utálatos alak vagy? Ja, persze. Veled semmi hiba nincs, a nők hibásak, amiért nem zuhannak a karjaidba.

2019. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
83%

Van egy olyan ismerősöm, mint 36%os. Mindig nyafog hogy milyen magas elvárásaik vannak a nőknek, az is azt állítja, hogy azért szingli, mert alacsony és ronda.

Véletlenül sem azért, mert ötödik évét tölti egy egyetemi alapszakon (ami 3 évig tartana) mivel egy lusta f..z, magasról lesz..ja az egészet, inkább tölti az idejét bulizással aztán szórja a pénzt a harmadik tárgyfelvételre meg a kérvényekre hogy ne rugják ki.

Vagy véletlenül sem azért, mert semmibe nézi a nőket. Velem úgy beszélt személyesen, hogy végig a cickóimon legeltette a szemét, holott egy egyszerű pólóban voltam... aztán csodálkozik, hogy senkinek sem kell, de állítja, hogy mindezt azért, mert "alacsony és ronda és e miatt a nők nem adnak neki esélyt". Szánalom. :D


Ahogy kérdező kérdése is. Normális nőnek ez visszataszító. Tegnap óta tele van az oldal provokatív, kitalált kérdésekkel. Látszik, mennyire unatkozik néhány ember hétvégén.

2019. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
4%
Aki semmibe veszi a nőket, arra tapadnak a nők. Persze kell hozzá egy átlagnál jobb külső is, de aki megbecsüli, tiszteli és emberként kezeli a nőket, annak még vonzó külsővel is nehéz dolga van.
2019. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
83%

36%, nem tudod megjátszani a bunkót? Itt azért elég jól sikerül, több kérdés alatt is :-)

Kérdező, nem jön be, én sem beszélek trágárul, és a gyerekem apja sem, olyannal nem is szaporodtam volna.

2019. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
75%

Te szellemileg tényleg ennyire elmaradott vagy, vagy sose szoktál szerelmes párokat látni?

De nem kell aggódni. Ilyen felfogással úgyse lesz senkid.

2019. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Pedig az életben ezt látom,nagypofa+trágárság=egy jó nő.
2019. febr. 2. 10:31
 18/35 anonim ***** válasza:
84%

Én egy ilyennel nem találkoztam, pedig nagy társaságokba járok.

Talán a te nézőpontoddal van a baj.

De hajrá, próbálkozz csak. Kezdj el szidni egy nőt, hátha beléd szeret. XD

2019. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
86%
Régi fotós! Akárhogy próbálod bebizonyítani, a normális nőknek nem ez kell.
2019. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%

Ja, es ez: "Pedig az életben ezt látom,nagypofa+trágárság=egy jó nő."


A jó nő, nem mindig normális. Ha felszínes nő kell, akkor lehet hogy jobb alpárinak lenni.

2019. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!