Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek bejön ha egy férfi trágárul, lenézően beszél? Az olyan alfás, nem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 07:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
9%
Csak akkor mikor már dugnak és az alfa kocka hasat villantott (meg mondjuk fizetett néhány drága vacsorát). Olyannkor már mehet a "sikíts te ri...nc" mert az "olyan férfias". Bezzeg ha egy átlag béla mondana ilyet akkor dobnák ki a fenébe hogy "bunkó!"
2019. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
91%

"24-es,kinézetre értem.Szép,csinos,stb."


Értem én ezt Drága, de mellette meg tanulatlan és ostoba. Csak mert egy művelt, képzett, igényes nő nem fogja eltűrni ezt a prosztó proli stílust.

2019. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 peca1000 ***** válasza:

Igen baz....meg!


Ó ez olyan izgató! mondta a csaj


Akkor gyerünk kislány, láss munkához! ;)

2019. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
91%
Ki kell ábrándítsalak kedves, túlsúlyos is vagyok, egyedülálló is vagyok, de ilyen ostoba fajankókkal mint te vagy (pl a kérdéseid alapján)akkor sem ismerkednék, ha egyetlen férfi lennél a földön.
2019. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!