Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszene egy rövid hajú lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene egy rövid hajú lány?

Figyelt kérdés

Pusztán kiváncsiságból kérdezem, nektek tetszene egy rövid hajú lány?

Ballagás után lenyírom a hajam 3 milisre és eladományozom.

Mindig is kiszerettem volna próbálni milyen rövid hajjal az élet és már nagyon régóta gondolkoztam azon, hogy lenyírom az egészet, de sose éreztem megfelelőnek az időt.Meg mindig is utáltam a hajam, sokáig tart megszárítani, megmosom és már másnap zsíros, hullik, komolyan mindenhol a hajam van és amint hazaérek suliból úgyis összefogom.

Szerintetek egy lány is nézhet ki ennyire rövid hajjal?

19/L



2019. febr. 3. 23:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
57%

Ha tetszik egy lány a haja igazából másodlagos. De a hosszabb haj szerintem nőiesebb.

De lehet neked a rövid is jól fog állni.

Megvan a szépsége ennek is annak is.

Egy ilyen laza kedves lánynak tűnsz:)

2019. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
42%
Vállig érő haj sok lánynak jól áll, persze tudom az hivatalosan félhosszú. 3 millis nekem már visszataszító, bocsi.
2019. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
18%
Hát hogy őszinte legyek bottal se nyúlnék ahhoz akinek lány létére ilyen haja van. Nincs problémám a rövid hajjal, amíg nőies. Egyébként rajtam ne múljék, de ha jól ki akarod magad nevettetni mindenkivel akkor csak tessék.
2019. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
15%
A rövid hajú nőket nem is tekintem nőnek.
2019. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 Rockarc ***** válasza:
55%

Kemenyen le fogod szukiteni azok szamat, akik nokent fognak rad tekinteni. Ritka alkalmaktol eltekintve a noknek ellenjavalt a rovid haj. Legalabb 2 evig nem lesz ertekelheto hosszusagu hajad. Tenyleg nincs senki, aki lebeszelne errol?


42F

2019. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
77%

Van akinek kifejezetten jól áll. Amúgy meg kit érdekel, hogy mások mit gondolnak? Engem sose korlátozott ez a tetteimben, hisz senkinek sem akarok megfelelni, csak saját magamnak. :)

Tojd le, hogy mit gondolnak az emberek, szerintem nemes dolog ilyet tenni, ezáltal segíteni a rászorulóknak. Közben te meg kipróbálhatod egy vágyad, a hajad meg idővel úgyis kinő.

2019. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
77%
Aki emiatt nem néz rád nőként, azért nem is kár, emberileg úgyis csak egy nulla. :) Az értelmesek úgysem a külsőd miatt fognak szeretni. Légy bátor, és érd el az álmaid! :)
2019. febr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
70%

"Amúgy meg kit érdekel, hogy mások mit gondolnak?"


Ő kérdezte meg? Nem tudom, hogy ez mennyivel gázabb belepofázás más életébe, mint amikor a lányok hangosan lehurrognak egy fiút, ha leborotválja a lábát.

2019. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
97%

En lattam a nyaron egy amber rose tipusu csajt a strandon,par milis hajjal a fejen...hat BOMBA volt. Olyan teste volt,hogy mindenki Ot nezte.az arca is csodaszep volt :) nagyon dogos kis csaj volt.

Ritka,igaz...de van akinek nagyon is jol all. Ha olyan lenne azarcom,en is kiprobalnam. Csak en nem az a karakter vagyok :)

24 L

2019. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sugár kivitte a hajam,az exem nem akarta h kezelésre menjek,inkább dögöljek meg de legyen hosszu a hajam,na ott legalább kiderült h tipikus ocska önző pasi,ex lett, én meg kopasz, de találtam férfit..
2019. febr. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!