Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszene egy rövid hajú lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene egy rövid hajú lány?

Figyelt kérdés

Pusztán kiváncsiságból kérdezem, nektek tetszene egy rövid hajú lány?

Ballagás után lenyírom a hajam 3 milisre és eladományozom.

Mindig is kiszerettem volna próbálni milyen rövid hajjal az élet és már nagyon régóta gondolkoztam azon, hogy lenyírom az egészet, de sose éreztem megfelelőnek az időt.Meg mindig is utáltam a hajam, sokáig tart megszárítani, megmosom és már másnap zsíros, hullik, komolyan mindenhol a hajam van és amint hazaérek suliból úgyis összefogom.

Szerintetek egy lány is nézhet ki ennyire rövid hajjal?

19/L



2019. febr. 3. 23:32
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Miert... Orosz Barbaranak pl. Qrvajol all es abszolute nőies... bàr az nála is beülről fakad. Ugyanezzel a fizimiskával ha full szégyenkező lenne, lehajtott fejjel sunyin előre sandító, nem mosolygó némalevente akkor gázos lenne... ezert pofazzuk itt annyit hogy a kulso csak egy dolog... na de hogy azt hogy viseled... az szamit!
2019. febr. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
95%
Nekem speciel tetszene. :) Ebből nem csinálok nagy gondot. :)
2019. febr. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
59%
A 3 milliméteres haj (tüsihaj) semmilyen szempontból nem nőies. Egyébként a rövidhajú lányokkal semmi bajom, de ez nem az a kategória.
2019. febr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Csak haj. Majd visszanő, ha nem tetszik :) Férfiakat tény, hogy szűri elég rendesen, de eddig minden ismerős lány, aki megcsinálta teljesen fellelkesülve mesélt erről. Egyik akkor vágatta le teljesen kopaszra a fejét, amikor barátnője meghalt rákban, és a koporsóba tették a haját mellé, mert kemo után nagyon vágyott rá. Azóta pár évente újra megcsinálja, afféle megemlékezésként. Másik ismerős leányzó egyszerűen csak kíváncsi volt. De neki is nagyon bejött a dolog :)
2019. febr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
34%
Van olyan nő, aki rövid hajjal is szép, de ő is szebb lenne hosszúval. A 3 millis haj pedig gusztustalanul néz ki egy nőn, bocsi.
2019. febr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
45%
Sok nőies, rövid fazon van. A 3 mm-es borotvált nem az. Miért nem választasz valami vágott, csinos frizurát?
2019. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
64%

Azt ugye mindenki tudja, hogy a haj kinő?

Úgy hisztiztek a 3mm miatt, mintha örökre szólna. Érettségi után letolja, és szeptemberre már egy szolid, nőies pixie fazont lehet belőle vágatni. Főleg, ahogy 19 évesen nő a haj, egy hónapig se tart egyik fazon se, és 4 hetente lehet festetni, mert 2 ujjnyi a lenövés.

Kérdező: ha neked ez tetszik, akkor csináld! Nem te leszel az első, és nem is az utolsó. Akinek meg csak az szàmít, hogy a nőjének hosszú haja legyen, azzal nem érdemes foglalkozni.

A lányok haja hosszú, magassarkút hordanak, és imádnak főzni meg takarítani. Hogyne. Aztán meg megy itt a sírás, hogy balkán suttyók helyett miért külföldi pasikkal jönnek össze a fősulis lányok.

2019. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
95%
Igen is nézhet jól ki egy lány rövid hajjal, illetve sok embernek bejön a különleges, egyedi kinézet. Nekem is volt egy időben hasonló. Készülj fel, hogy sokan meg fognak bámulni. Illetve vannak alkalmazások amivel kb meg tudod nézni, hogy fogsz kinézni rövidre nyírt hajjal. 20N
2019. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem néz ki egy lany gusztustalanul 3 mm-es hajjal. Nekem pont hogy a rövid hajúak jöbnek be mert kiemeli az arcukat. Amugymeg csak a saját döntésed érdekelejen mert úgy is te viseled a hajadat.
2019. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
19/F
2019. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!