Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszene egy rövid hajú lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene egy rövid hajú lány?

Figyelt kérdés

Pusztán kiváncsiságból kérdezem, nektek tetszene egy rövid hajú lány?

Ballagás után lenyírom a hajam 3 milisre és eladományozom.

Mindig is kiszerettem volna próbálni milyen rövid hajjal az élet és már nagyon régóta gondolkoztam azon, hogy lenyírom az egészet, de sose éreztem megfelelőnek az időt.Meg mindig is utáltam a hajam, sokáig tart megszárítani, megmosom és már másnap zsíros, hullik, komolyan mindenhol a hajam van és amint hazaérek suliból úgyis összefogom.

Szerintetek egy lány is nézhet ki ennyire rövid hajjal?

19/L



2019. febr. 3. 23:32
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
20%
Mivel naponta mosod, stimulálod a faggyútermelést. Nem vagyok sem nő sem szépségápolás bzi, de ennyit még én is tudok.
2019. febr. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

A hosszú haj és a 3 mm majdnem kopasz fej között azért van pár átmenet. Nekem sosem volt hosszú hajam, mégsem hanyagoltak sosem a férfiak. Igaz nem 3 mm-re nyirattam.


Én nem hiszem, hogy a férjem elhagyna, ha betegség miatt kihullana a hsjam és kopasz lennék. Ennél ő sokkal jobb embet. De ettől még nem tetszenek neki a majdnem kopasz nők.

2019. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten imádom ❤
2019. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
#32 Ki mondta, hogy naponta mosom? Írtam, hogy hetente kétszer mosom.
2019. febr. 5. 10:29
 35/46 anonim ***** válasza:

31: nekem is mondta többször a barátnőm hogy zsíros a haja, de ezt én egyáltalán nem érzem, nekem pont nagyon tetszik a haja.


Ha azt hiszed, hogy a párodat zavarja, vagy a férfiakat általában, akkor először kérdezd meg az ő véleményüket is, mert most a szájukba adtad azt amit valójában te gondolsz.

2019. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%

Ha levágatnád a hajad 3 millisre, aztán összejönne veled egy srác, majd pedig kérné, hogy növeszd meg hosszúra, mit tennél? Megnövesztenéd, avagy kiakadnál, hogy ne szóljon bele?

Na ugye.

2019. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

figyelj a kopasz lányok nem jönnek be oké ez nagyon szép tőled (de gondolom te sem akarsz kopasz maradni örökre)


de ha ilyen normális rövid hajra gondolsz kb nyakig érőre vagy max vállig érőre akkor azt kell hogy mondjam hogy nem!

nem jönnek be a rövid hajú lányok sosem tetszettek!


egy lányon/nőn kívül akin pont ezt vettem észre legelsőnek hogy milyen szépen kiemeli az arcát a rövid haja Váó :D a sors iróniája :DDD

2019. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz vele, hogy mit gondolnak rólad. Ha valakinek igazán tetszel, akkor nem a haj fog számítani.


Nekem is rövid hajam van és van barátom. Ráadásul ő pont azt mondta, hogy a hajam fogta meg.


17L

2019. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll, van akinek nem és van akinek a hosszú haj jön be és van akinek nem. Nekem személy szerint a hosszú szőkésbarna világosbarna hajú lányok tetszenek (bár nem ez volt a kérdés). De láttam már szép nőt kopasz fejjel is, az más kérdés hogy önként döntött úgy vagy kemoterápia miatt hullott ki.
2019. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Hűha, a kérdező belehal heti 2 hajmosásba, ami amúgy nem is számít soknak? :D

A kopasz nőket amúgy szerintem pont nem azért bámulja minden férfi, mert milyen jó nők... :D

Csak akkor legyél kopasz, ha vállalod, hogy jelentősen csökkenek az esélyeid a férfiaknál, sajnos vagy nem sajnos engem is nagyon taszítanak a rövid hajú nők, még pixie hajjal sem láttam egy olyan nőt se, akire azt mondtam volna, hogy szép. Állig érő a nagyon minimum. Adományozni akkor is tudod, ha kb vállig vágják, az meg már elég hosszú ahhoz, hogy mindenkinek tetszen.

2019. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!