Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszene egy rövid hajú lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene egy rövid hajú lány?

Figyelt kérdés

Pusztán kiváncsiságból kérdezem, nektek tetszene egy rövid hajú lány?

Ballagás után lenyírom a hajam 3 milisre és eladományozom.

Mindig is kiszerettem volna próbálni milyen rövid hajjal az élet és már nagyon régóta gondolkoztam azon, hogy lenyírom az egészet, de sose éreztem megfelelőnek az időt.Meg mindig is utáltam a hajam, sokáig tart megszárítani, megmosom és már másnap zsíros, hullik, komolyan mindenhol a hajam van és amint hazaérek suliból úgyis összefogom.

Szerintetek egy lány is nézhet ki ennyire rövid hajjal?

19/L



2019. febr. 3. 23:32
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
81%

Valaki magyarázza már meg ezt nekem:

-Van egy kérdés a férfiaknak

-Férfiak válaszolnak

-Válaszolnak nők is (wtf no.1)

-Beszólnak a nők a férfiaknak, mert válaszoltak a véleményük szerint (wtf no.2)

-Lepontozzák őket (wtf no.3)

-Megkérdezik, hogy miért szólnak bele a kérdező életébe, miközben ő kérdezett (wtf no.4)

Ja, és a válaszok alapján csak nők támogatják a kérdezőt, jönnek ilyen celeb példákkal(akik amúgy szintén nem szépek, amber rose szerintem egy épelméjű férfinak sem tetszik), meg kamu sztorikkal, hogy milyen jó nőket látnak ilyen hajjal, minden pasi őket nézte.. lol, tényleg kezd hasonlítani ez az oldal valami szélsőséges feminista subredditre.

2019. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

szánalmas, amit ez alatt a kérdés alatt csinálnak a gyakoris nők, de már megszokhattuk :D

szerintem mindenki eldöntheti, hogy mi számára a nőies, mi tetszik neki, önálló emberek vagyunk, nem kell helyettünk dönteni

nektek is biztos sok dolog van, ami miatt nem tetszik és nem férfias egy férfi a számotokra, ezt bőszen fel is szoktátok sorolni az ilyen jellegű kérdések alatt, szóval csitu van

2019. febr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
61%
3-as vagyok, akkor még kiegészíteném a történetet azzal is hogy a kérdező üzenetet írt nekem amiben megkérdezte hogy miért nem tetszik nekem a túl rövid haj, majd elkezdett személyeskedni azzal hogy kinézné belőlem hogy szó nélkül szakítanék a barátnőmmel ha gondolna egyet és levágná a haját. Illetve az hogy buta vagyok mert nekem nem jönnek be a majdnem kopasz lányok, és "nem is tekintem őket nőnek" amit egyébként soha nem írtam le se neki se akárhova. Szóval igen, felettébb érdekes egyének vannak ezen az oldalon. Feltesz egy kérdést amire ismeretlenektől várja a választ, de ha olyan választ kap ami nem tetszik neki akkor személyeskedik. Megfogalmazol egy ŐSZINTE véleményt amivel úgy véled segíteni tudsz másnak megérteni azt hogy amit csinál az nem biztos hogy jó ötlet, és ezért támadnak és lepontoznak. "Visszanő úgyis a hajad" köszönjük Nyilvánvaló Kapitány, nélküled mind elvesznénk, de azt már nem hangoztatod hogy amíg majdnem kopasz addig a nevetés tárgya marad az illető? "Ó hát sok lánynak jól áll a majdnem kopasz fej" hagyjatok már ezzel a baromsággal. Sose volt szép és vonzó, és sose lesz az. Legfeljebb annak akinek torzult fétisei vannak.
2019. febr. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Engem is betámadott privátban :D
2019. febr. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

#24 Ne haragudj, de miért kombinálsz?

Egyszerűen megkérdeztem, hogy mi a gondod vele, majd azt, ha lenne barátnőd és gondolna egyet majd lenyírná a haját szakítanál-e vele, amint kiderült van is barátnőd..ezután gyakorlatilag elkezdtél bunkózni, majd jöttél avval hogy neki volt annyi esze, hogy női frizurát vágatott, még ha rövid is. Igazából abból amit írtál, hogy bottal se nyúlnál hozzá egy szinte kopasz lányhoz el tudom képzelni, hogy otthagytad volna.

Ezután megkérdeztem, hogy ha egy lány betegség miatt kopasz az is visszataszító-e, majd írtad, hogy olyannal mi bajod lenne és leszerencsétleneztél. De nyilván az ilyet se tudnád elfogadni mert mégis csak kopasz, vagy ha már beteg akkor megsajnálod és nem gond?

"Annyira buta vagy hogy ha az fájna akkor ordítanál."

Szóval ezt így elfelejtetted hozzáadni a történethez.

Az egész mondandód úgy jön ki, hogy egy nő már nem is nő haj nélkül, vagy egyáltalán nem lehet nőies. Igazából szinte mindenki ezt sugallja aki kommentelt.

Nem értem miért ennyire kizáró ok. Ha egy lány aranyos, kedves és normális de kopasz akkor viszlát? Miközben csak hajról beszélünk, egy év alatt simán meg lehet növeszteni viszonylag "hosszúra", és totál nem tudom megérteni miért csináltok ilyen óriási problémát ebből. Mintha a karom készülném levágni komolyan.

2019. febr. 5. 02:06
 26/46 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú aranyos, kedves és normális de 50 centis hónaljszőre van, amit befon, akkor viszlát? Csak kíváncsiságból. Az csak szőr amit bármikor le lehet vágni.
2019. febr. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
#27 Kár, hogy a hónaljszőr nem nől akkorára.
2019. febr. 5. 02:15
 28/46 anonim ***** válasza:

24-es vagyok.


Jól van kedves kérdező, akkor tisztázzuk a dolgokat.


Aki most éppen kombinál és kiforgatja mások szavát az te vagy. A véleményemet kéred a dologról, de amikor másodjára is azt írom hogy számomra a majdnem kopasz fej nem csak hogy nem vonzó, de egyenest taszító, akkor elkezdesz személyeskedni és olyan embernek titulálni engem aki csak úgy elhagyja a számára legfontosabbat ha éppen nem tetszik neki valami. És igen, buta vagy, ha nem vagy képes észrevenni mi a különbség aközött ha valaki betegség miatt kopasz és te közted akinek épp olyan kedve van hogy levágja a haját 3 millisre.


"Az egész mondandód úgy jön ki, hogy egy nő már nem is nő haj nélkül, vagy egyáltalán nem lehet nőies. Igazából szinte mindenki ezt sugallja aki kommentelt."


Ki az a szinte mindenki azon a pár lepontozott de legalább értelmes hozzászólón kívül?


"Nem értem miért ennyire kizáró ok. Ha egy lány aranyos, kedves és normális de kopasz akkor viszlát? "


Sok srác jóképű, kedves és normális, de ha nincs sok pénze akkor viszlát. Ez így működik, ha eddig nem tűnt volna fel. A legtöbb férfinak elég az is ha csak jól nézel ki és már húzná is az ujjadra a gyűrűt, de ha még arra se vagy képes hogy a szépségre törekednél akkor nem is értem mit akarsz. "Csak a belső számít" odaállna elég valaki tetves hajjal és fekete körömmel elmennél vele randizni? Szerintem nem.

2019. febr. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Én kimondom, nem érzékelem nőnek akinek rövid haja van, hát még ha csak 3 mm. Ez nem tudatos döntés kérdése, így jön és kész.


Aki erre azzal jön, hogy buta vagyok, az legyen szives férjhez menni az első férfihez, aki papír szerint pont hozzá illik, csak épp annyira nem jön be külsőre, hogy a következő 50 évben egyszer sem lesz tőle nedves a puncija.

2019. febr. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Most hosszú a hajam,nem tudok vele mit csinálni, zsírosodik. Reggel megmosom, másnap estére zsíros. Hetente kétszer mosom, próbáltam egyszer nem segített. Annyi sampont váltottam, annyi hajpakolást kipróbáltam, nem értek semmit. Ha meglátnátok zsíros hajjal az utcán, akkor meg ez lenne a problémátok, hogy jaj milyen igénytelen egy lány.
2019. febr. 5. 03:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!