Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, akik barátnő mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik barátnő mellett más lányokra is kíváncsiak, miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Az eset személyes, a saját barátomtól nem kaptam választ erre. Nyilván erre ő adhatna választ, de mindent meghallgatok.

A húszas éveink elején vagyunk. Tudom, hogy a lányok sem makulátlanok, de azt nem ebben a kérdésben akarok megbeszélni. Őszintén kérdezem azokat a fiatal felnőtteket, akik barátnő mellett mégis írnak más lánynak, miért dícsérgetik stb? Csak egy normális választ szeretnék, nem vitát.



2019. febr. 5. 14:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
Csinálják mások is nyugi, csak nem mindenki olyan béna, hogy le is bukik
2019. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem a lebukás számít. Hanem a dolog miértje. Ha kell egy kis plusz, bármilyen szempontból, azt miért nem lehet mondani?
2019. febr. 5. 17:57
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert a farka vezeti.
2019. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nagy csalódás ez. Tartok egy pár éves szünetet most, azt hiszem
2019. febr. 5. 18:56
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

az még oké hogy haverokkal meg néznek egy csinos lányt! emberek vagyunk de az már nem okés hogy más nőkkel ír!


egyértelmű hogy szexuálisan vagy érzelmileg kevésbé tart vonzónak (mivel ha érzelmileg te lennél neki a legjobb akkor az felviszi a szexuális vágyat is, de ha meg szexuálisan lennél neki a toppon akkor meg nem dicsérgetne más lányokat hanem téged b-@szna egész nap finoman szólva...) esetleg mind kettő a ludas


de ha a véleményemre vagy kíváncsi akkor ugyan ezt tudom elmondani ha van barátnőm és szeretem őt akkor nem flörtölgetek más lányokkal!

2019. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem véletlen a két év, körülbelül ennyi ideig tart egy szerelem. Ha utána is megmarad a vonzalom és szeretet akkor az egy nagyon jó kapcsolat. Onnantól kezdve inkább egyénfüggő, hogy kinek elég az az egyetlen kapcsolat, kinek nem elég, de azért visszafogja magát, ki pedig lép is, nyíltan vagy titokban.
2019. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2019. febr. 6. 08:05
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért?? Mert megteheti. Ha századjára húzza ki a gyufát és végül kidobod, összejön seperc alatt egy olyan naiv lánnyal mint amilyen te voltál
2019. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!