Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Azigazi nevű felhasználó kérdése:

Mit érez, és mit akar?

A volt barátommal már több mint 1 éve szét váltunk. Ő volt az első szerelmem nagyon szerettük egymást. És most pár hete újra beszeltunk Fb-n 1 év után

De nem tudom pontosan mit érez.

Mert két fele képen beszélt.

Egyszer azt írta hogy ő meg nem engedett el engem .. utana azt hogy soha nem tudna megbocsátani már.

És ugyebár nem egy helyen lakunk ő kicsit messzebb költözött, és ezt is írta hogy most én azt varom el hogy ő jöjjön ide ? Ha szeretem akkor menjek én oda ahol ő van . Utana azt írta hogy ő már nem tudna újra kezdeni velem , utana hogy sajnál mindent és bocsássak meg neki.. Aztan meg a végén hogy neki már van más és hogy öt szereti .. És utana le tiltott ..

nem tudom mit érezhet vagy mit akar el telt már 2-3 hét és azóta nem oldott fel nem keresett semmi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolati problémák., szerelem

febr. 11. 06:44  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem, tovabb szeretne lepni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 11. 09:26 Privát üzenet
Nem tudom az előzményeket, de ha ő ír, válaszoljál, de te ne menjél sehova sem. Esetleg ő jöhet, de csak akkor, ha jól meggondolta, hogy mégis te kellesz neki, de a válaszokból nem ez látszik. Mindkettőtöknek be kellene fejezni.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 12. 10:51 Privát üzenet

Erez irantad, inkabb haragszik rad, szeretett de harag van benne vmi miatt amit csinaltal.

Eddig nem tudott tullepni teljesen,.sokszor eszebe jutottal, most kiadta magabol es a tiltast kb.bosszubol tette mert neki is kb.annyira szarul esett az amit te csinaltal mint kb.egy tiltas.

En kb.ezt igy ertem..

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 12. 11:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meg kérdeztem a barátom, megigéri-e, hogy amíg velem van szól ha úgy érzi kísértést érez a megcsalásra és azt mondta ezt nem tudja még ígérni. Ezek szerint nem akar engem?
Ha valaki azt mondja nem akar látni és azt se akarja hogy ő lásson akkor még az érez valami kötődést? . Mert ha én már nem érzek semmi kötődést akkor olyan mindegy hogy látom e vagy sem .
Tobb evnyi szoros barati, lekitarsi kapcsolat utan elmondtam a lanynak, hogy szeretem. O is szeret engem, de szerelmet nem erez mint en. De emiatt nem akar elveszizeni. Bovebben lent!?
Megismertem egy pasit, azt mondta nem akar kapcsolatot mégis észre vettem rajta dolgokat, talán mégis érez irántam valamit? (bővebben lent)
Tényleg nem érez semmit, csak szexelni akar?
Mit akar tőlem? 1 évvel ezelőtt tudta hogy szerelmes vagyok belé, utána sokat veszekedtünk, mert ő nem volt képes megmondani mégis mit érez. Végén töröltük egymást mindenhonnan....

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!