Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez, és mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez, és mit akar?

Figyelt kérdés

A volt barátommal már több mint 1 éve szét váltunk. Ő volt az első szerelmem nagyon szerettük egymást. És most pár hete újra beszeltunk Fb-n 1 év után

De nem tudom pontosan mit érez.

Mert két fele képen beszélt.

Egyszer azt írta hogy ő meg nem engedett el engem .. utana azt hogy soha nem tudna megbocsátani már.

És ugyebár nem egy helyen lakunk ő kicsit messzebb költözött, és ezt is írta hogy most én azt varom el hogy ő jöjjön ide ? Ha szeretem akkor menjek én oda ahol ő van . Utana azt írta hogy ő már nem tudna újra kezdeni velem , utana hogy sajnál mindent és bocsássak meg neki.. Aztan meg a végén hogy neki már van más és hogy öt szereti .. És utana le tiltott ..

nem tudom mit érezhet vagy mit akar el telt már 2-3 hét és azóta nem oldott fel nem keresett semmi.



#szerelem #párkapcsolati problémák.
2019. febr. 11. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, tovabb szeretne lepni.
2019. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom az előzményeket, de ha ő ír, válaszoljál, de te ne menjél sehova sem. Esetleg ő jöhet, de csak akkor, ha jól meggondolta, hogy mégis te kellesz neki, de a válaszokból nem ez látszik. Mindkettőtöknek be kellene fejezni.
2019. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erez irantad, inkabb haragszik rad, szeretett de harag van benne vmi miatt amit csinaltal.

Eddig nem tudott tullepni teljesen,.sokszor eszebe jutottal, most kiadta magabol es a tiltast kb.bosszubol tette mert neki is kb.annyira szarul esett az amit te csinaltal mint kb.egy tiltas.

En kb.ezt igy ertem..

2019. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!