Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vettetek a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vettetek a párotoknak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Mivel fogjátok ma meglepni a párotokat Valentin nap alkalmából? Én könyvet, csokoládét és virágot vettem a barátnőmnek. Kor és nem is mehet, aki szeretné. 34/F

2019. febr. 14. 11:59
1 2 3
 11/30 peca1000 ***** válasza:
66%

Az asszony sütött egy barna tésztás tortát, közepén őrölt fahéjból egy szivecskét formálva :)


Ő meg kap kertészeti cuccokat az erkélyre (azt kért). :)

2019. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta,este vesz majd munkàból hazafelé kebabot.
2019. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
60%

Hát... ma voltam Pesten ügyet intézni, vettem neki egy dezodort, mert megkért, hogy hozzak neki, ha már arra járok.

Ez számít? :D

Külön "alkalomból" semmit nem veszünk ilyenkor egymásnak, egyikünk se Bálint.

24N

2019. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
50%
Képeket csináltam a páromnak,de azt máskor is szoktam,úgyhogy nem kimondottam valentinnapi.
2019. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
57%

#9

Eltaláltad, mi pl nem tartjuk a karácsonyt, se névnapot. Szülinapkor csak koccintunk és ennyi.

Anyák napján szoktam venni édesanyámnak egy cserép virágot illendőségből, de egyébként azt is baromságnak tartom, hogy megszabott x napon kell kedveskedni, én jobbnak tartom, hogy amikor úgy érzem, akkor meglepem valamivel, nem azért, mert "aznap kell", hanem azért, mert szeretem, és néha jó kimutatni. Ha mégis nekem kellene kijelölnöm egy fix napot, amikor anyukámat ünneplem, az a születésnapom lenne, amikor világra hozott, szerintem a szülinapom jobban szól róla, mint rólam.

Úgy általában nem vagyok híve a közösség által kreált naptári ünnepeknek, amikor azért kell valamivel aznap foglalkozni, mert "mindenki úgy szokta".

Egyébiránt nem hurrogok le senkit, felőlem mindenki azt ünnepel, amit akar, csak utálom, hogy a legtöbbhöz kötelező jó pofát vágni. Még a valentin napot az elviselhetőbbek közé sorolom, az még annyira nm kötelező.

13-as voltam

2019. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc drága tejföléből vettünk két dobozzal, ezen nevetgéltünk együtt a boltban, ez a pár perc volt a mi Valentinunk.
2019. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
69%
Elmegyünk vacsizni, sétálni, ennyi. Tárgyi ajándékot nem veszünk, virág elhervad, csokit nem eszek. Könyvet/parfümöt akármit meg lehet venni másnap is. 29N
2019. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a Valentin napot, de teljesen el vagyok havazva a munkámmal, nem vettem semmit. Ő bevásárolt, együtt fogunk vacsit főzni és ennyi. 26/N
2019. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

A párom hülyeségnek tartja, ráadásul nem sikerült megoldania azt sem, hogy el tudjon jönni munka után, pedig tegnap megígérte. :-(

Én csináltattam neki egy egyedi pólót, aminek olyan felirata van a munkaeszközének rajzán kívül, amit ő szokott mondogatni munka közben. 30+

2019. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nincs mindenkinek párja, nem mindenki vállalhatja fel a párját, bűntudatot keltenek folyton az egyedülállókban, és jogszabályok tekintetében is nehezítik a sorsukat (elvették az állami támogatást a lakáskasszáktól, ami az egyedülállóknak is jó volt, aztán hozzádobták a CSOK-hoz, ami csak pároknak, családoknak jó, ráadásul tovább emeli az amúgy is horror ingatlanárakat, ezzel még jobban beszűkítve a lehetőségeket), miért kellene szeretni a Valentin napot?

A nőnapot meg a Zoltán ismerőseim szokták kikérni maguknak.

Anyja legalább mindenkinek van, vagy valaki az életében, akire anyaként tekint, és karácsonykor sem csak párok ünnepelnek.

2019. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!