Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vettetek a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vettetek a párotoknak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Mivel fogjátok ma meglepni a párotokat Valentin nap alkalmából? Én könyvet, csokoládét és virágot vettem a barátnőmnek. Kor és nem is mehet, aki szeretné. 34/F

2019. febr. 14. 11:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

#19

"Én csináltattam neki egy egyedi pólót, aminek olyan felirata van a munkaeszközének rajzán kívül, amit ő szokott mondogatni munka közben."

Viccen kívül, ez tök jópofa ötlet!

Mondjuk percek óta röhögök, valamiért drága nagypapám jutott róla eszembe, neki csináltatnék ilyet, ketteslétra, fázisceruza + "hogy a ******* ***** meg a ********** ezt a ********..." felirat. :DDDD

2019. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
39%

#9


Azért egy Karácsony vagy Húsvét, szülinap nem ugyanaz, mint ez a giccsparádé.


2-es voltam

2019. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
33%

"Anyja legalább mindenkinek van"

Azért ezt így nem mondanám, van aki megszül és van aki gondoskodik-felnevel, nem feltétlenül nő és ugyanaz a személy mindig az illető.

2019. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

"Azért ezt így nem mondanám, van aki megszül és van aki gondoskodik-felnevel, nem feltétlenül nő és ugyanaz a személy mindig az illető." - Ettől még van, nem? Az más téma, hogy van, aki rossz anya, vagy meghal, és a gyereke elárvul. A nevelőanya is anya, van, aki a nagymamáját köszönti anyák napján, és persze, van, akit az apja nevel, de anyja akkor is van.


Egyébként meg születésnapja és névnapja is van mindenkinek. Nem összehasonlítható ezzel a nyáladzással, ami napjainkban a Valentin nap.

2019. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
64%

Én mondtam neki hogy ne toljuk túl,szóljon rólunk ez a nap,mint ahogy a többi amikor együtt vagyunk (távkapcsolatban élünk sajnos,30kmre,de suli meg munka miatt csak hétvégente tudunk találkozni).

Így hát én poénra vettem és vettem neki egy doboz gumit és egy plüss bilincset,én meg kaptam egy doboz gumit és egy bonbont.😅😂

Szóval okosan ajándékoztunk mindketten 💁‍♀️

18/L

2019. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam páromnak, hogy ne vegyünk semmit egymásnak, inkább tegyünk félre pénzt, mert nyáron megyünk nyaralni. Összebújtunk, főztem vacsorát este nézünk egy filmet és ennyi :D
2019. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

Én jól kimostam a popómat. :)


21/L

2019. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

# 9

Mi tartjuk a karácsonyt meg a szülinapokat, anyák napját, de valentin napot nem.


Persze ettől bármikor meglephetjük egymást apróságokkal, nem kell ehhez valentin nap, anélkül is eszünkbe van a másik. Ha valakinek kell erre egy külön dedikált nap is, tőlem tarthatja, én pont l*szrom más emberek ezek körül mit tartanak, és mit nem, nem érdekel és nem is foglalkozom vele. Az se érdekel, hogy ki ajándékoz karácsonykor és ki nem.


Mi ezt pl nem tartjuk. A kapcsolat ünneplésére ott az évforduló, ez személy szerint nekünk már felesleges.

2019. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

En egy szép csokrot kaptam vőlegényemtől 😍

Tőlem egy táblát idézetekkel páros kulcstartót édeseget pezsgoztünk filmeztünk! :)

2019. febr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
A 32/F notorius párkapcsolati válaszoló mit vett a párjának? :D Meg is lepődtem, hogy nem írt, általában az ő válasza nem maradhat le sehonnan! Ha máshol látjátok légyszi jelezzétek neki! :) Vagy egész egyszerűen eddig nem tudta kitalálni, hogy mit is írjon! :)
2019. febr. 15. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!