Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért baj, ha valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj, ha valaki a pénzével szerez nőt?

Figyelt kérdés

Önerőből összerakni egy olyan bizniszt ami havi milliókat, tízmilliókat hoz nem egyszerű. Ha a pénzkeresést egy képességnek vesszük, akkor az illető ebben kiváló, tehát ez lehet egy vonzó tulajdonság.


Mennyivel jobb az ha valakit a kinézete miatt szeretnek?


Ami elsősorban genetika, szerencse kérdése. Persze kell hozzá igényesség, ápoltság de leginkább jó genetika.



2019. febr. 16. 10:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Nőt vehetsz pénzért, szeretetet, érzelmet, szerelmet nem.

Neked jó, hogy csak egy női testet veszel magadnak, egészségedre.

2019. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, én havi 1+ milliónál tartok, de ugyanúgy leszarnak a jó nők.
2019. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem baj.

Az a legjobb ha pénz is van meg nem is vagy csúnya, de a nő pár hét együttélés után úgyis kimutatja valódiságát. Például hogy nem tud főzni, nem takarít, nem mos, egész nap telefont simogat, összességében egy haszontalan. Én ilyet fogtam ki, csak sajnos szép volt és hosszútűrő voltam hozzá, amit már bánok.

2019. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Addig nincs baj, amíg reálisan látja a helyzetet.

Baj akkor van, amikor elhiszi, hogy a kis puhos teste, és a rágcsáló feje, meg a pompás személyisége miatt szeretett bele egy csinos nő. Aztán csendben tönkremegy bele, hogy szeretet nélkül senyved egy kapcsolatban, miközben kifele görcsösen be akarja bizonyítani mindenkinek, hogy ők őszintén szeretik egymást. (Nem írok példát, halottról jót vagy vagy semmit.)

2019. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

#2 rossz helyen keresgelsz...


Havi egy millabol vegyel repulojegyet olyan helyre, ahol nem szarnak le a jo nok....

2019. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Minden férfi a pénzével szerez nőt! Pláne tartós kapcsolatra.

A lakás, kocsi, ajándékok, meghívások, ... mind pénzbe kerülnek. Nincs ingyen punci és a minőségi drága.

2019. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Miért lenne baj? Pénz nélkül semmi sem működik. Ha sok pénzem lenne én inkább csak prostiznék. Azok legalább nem húzgálnának le. Minek tartanék el egy olyan nőt aki nIlvánvalóan le se szarna ha nem hoznám az jómódot és biztonságot.
2019. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem baj, semmi közöm hozzá.


A kérdés inkább az, hogy miért rinyál utána, ha netán pénzéhes goldigger nőket fogott ki?


Az se jó, ha valakit CSAK a kinézete miatt szeretnek, mondjuk úgy, hogy elnéznek neki bármilyen szarságot, csak mert szép.

2019. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Igazából nem baj, csak egyesek szeretik éreztetni, hogy szerintük erkölcsileg magasabb szinten állnak. Ha megnézed, elítélik, ha egy férfi pénzzel, izommal, nagyképűséggel szerez nőt, mégis ezekkel lehet a legkönnyebben. Micsoda érdekes ellentmondás...
2019. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
#9 Mi ebben az ellentmondás? Nem attól leszel erkölcsilag magasabb szinten, hogy a “könnyű útat” választod.
2019. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!