Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért baj, ha valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj, ha valaki a pénzével szerez nőt?

Figyelt kérdés

Önerőből összerakni egy olyan bizniszt ami havi milliókat, tízmilliókat hoz nem egyszerű. Ha a pénzkeresést egy képességnek vesszük, akkor az illető ebben kiváló, tehát ez lehet egy vonzó tulajdonság.


Mennyivel jobb az ha valakit a kinézete miatt szeretnek?


Ami elsősorban genetika, szerencse kérdése. Persze kell hozzá igényesség, ápoltság de leginkább jó genetika.



2019. febr. 16. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%

#10: Egyrészt, az előítéleteid nyugodtan félreteheted. Sehol nem írtam, hogy én mit választok, nem ismersz.

Másrészt, amit leírtam, azon nem változtat se a te véleményed, se az, hogy én mit választok.

Harmadrészt, ha valaki ezeket nem választja, akkor megkapja, hogy nem építi a jövőjét, rá nem lehet alapozni, ha dagadt, akkor igénytelen és hasonlók.

Negyedrészt az ellentmondás az, hogy itt mindenki egy szent, a valóságban meg valahogy nagyon mások az arányok.

2019. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
#11 Jesszus, én hol írtam rólad?:)))))))
2019. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de nem rólad írtam, hanem úgy általánosságban gondoltam, de mindegy, kár ezt kiforgatni.
2019. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

A valóságban kevés olyan embert ismerek, aki csak pénz miatt lenne kapcsolatban.


Azt nem tudom, te milyen környezetben mozogsz. Talán olyan helyen élsz, ahol ezt nem ítélik el, mert a legtöbben ilyenek, oké. Mit számít random emberek véleménye a netről, akik talán más kőrnyezetben élnek és mást tapasztalnak?

2019. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
7%

#12: A #10-es hozzászólásodban. Ha a saját magad által írt mondatokat sem bírod értelmezni, miért írsz válaszokat? Nem kiforgattam, azt írtad, hogy AMELYIKET VÁLASZTOM... :D


Nagyon színvonalas, hogy feljebb van pontozva egy olyan hozzászólás, amely a saját mondatát sem értelmezte megfelelően és le van pontozva egy olyan hozzászólás, ami szólt. És itt tényleg emberek adnak tanácsot más embereknek... :/

2019. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pénzzel mindenki tud nőt szerezni, tehát ez nem kihívás. Az igazi művészet kevés pénzzel jó nőt felszedni és megtartani...
2019. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!