Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Párok akik még nem költöztek össze. Kinél szoktatok aludni?

febr. 19. 19:59  Privát üzenet  

A válaszok

A barátom saját lakást bérel Budapesten, én meg a szüleimmel élek egy Budapest környéki településen. Mindketten a városban dolgozunk, bár én kötetlen munkaidőben. Általában nála szoktam tölteni heti 3-4 napot és ott is alszom. Ő eddig csak egy párszor aludt nálunk, heti 1-2x általában, a többi nap meg egyedül vagyok itthon.

20+ L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 19. 20:21 Privát üzenet
Én szegedi vagyok, barátom budapesti. Általában felváltva utazunk a másikhoz hétvégére. Ő albérletben lakik egyedül, én még a szüleimmel. Attól függően, hogy melyik városban milyen fix programra megyünk, előre megbeszéljük, mikor hol leszünk. De szerencsére már nemsoká összeköltözünk.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 19. 21:36 Privát üzenet

Szüleikkel élünk mindketten, de nálunk alszunk szinte mindig, kivéve ha munka miatt elutazik. Szerencsére már folyamatban van a közös otthon projekt szóval már nem tart ez, olyan sokáig.

N

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 20. 10:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 hét után korai lenne együtt aludni a barátommal? 22/L
Tudtok ölelkezve, összebújva aludni?
Nem tok aludni a szerelemtől, ébren tart. Nem vagyunk együtt, csak tetszik nekem, és peregnek a fejemben a vele való vicces, jó pillanatok. Szapora a szívverésem az emlékektől,...
Hogy szoktatok aludni a párotokkal?
Eltudtatok elsőre aludni a párotok mellett?
Mit tegyek, hogy a szüleim elengedjenek a barátomhoz aludni?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!