Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Abból mi igaz, hogy aki 20 felett nem csókolózott, nem élt át párkapcsolati élményeket, abból gátlásos lesz, valamint látszik a frusztráció is rajta?

Esetleg személyes történeteket is várok.

Én még 18 évesen tudtam beszélni a nőkkel, most 21 évesen szinte dadogott, feszengek, nem tudok értelmesen beszélni másokkal. Egyszerűen remegek. Tudom ,hogy úgyse sikerül és szerintem ezért, de más idegenekkel szemben is.

18 évesen a bankba ügyintézéskor tudtam elintézni papírt, most már szinte itt is úgy viselkedek kapkodok, remegek, mint egy fogyatékos. Nem tudok normálisan viselkedni. Mit csináljak?

21F

febr. 20. 18:42  Privát üzenet  

A válaszok

szociális fóbia?

megoldás: kognitív terápia. szóval bele kell kényszerítened magad. de ez belülről kell jöjjön és sok motiváció kell hozzá meg sok idő és kitartás..

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 20. 18:51 Privát üzenet

Semmi.

Én nem éltem át párkapcsolati élményeket, és tökéletesen boldog és felszabadult vagyok. Minden fájdalom és negatív érzés a mi választásunk. Ismerd fel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 20. 18:56 Privát üzenet
Én csak párkapcsolat terén vagyok ilyen. A postástól kezdve a pénztárosig mindenkivel elbeszélgetek nyugodtan csak a másik nem képviselőivel nem tudok, ha többet érzek irántuk.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 20. 19:13 Privát üzenet
Nálam nem így volt. 23 éves koromban csókolóztam először, de 18-19 évesen jóval gátlásosabb voltam, mint 20-22 éves koromban. 20 éves korom körül jött el az az időszak, amikor hirtelen rájöttem, hogy attól csak rosszabbak lesznek a dolgok, ha mindenen parázom össze-vissza, és jóval magabiztosabb lettem minden téren.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 20. 19:27 Privát üzenet
Szerintem se igaz, 22 évesen volt az első csók, én inkább előtte voltam jóval zárkózottabb és gátlásos, most sokkal lazább vagyok ha beszélgetek valakivel

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 20. 19:46 Privát üzenet

Ez hülyeség, van kivétel.

20/L

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 26. 14:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Más is tart tőle, hogy elmegy a fiatalsága anélkül, hogy ki tudná élni magát szex terén és párkapcsolati élet terén egyaránt?
Mit érez, és mit akar?
Keleti származású Magyarországon élő lányok/nők! Miként vélekedtek a magyar férfiakról? Mennyivel másabb (ha másabb) a párkapcsolati szokásaink? Aki komolyabban válaszolgat, privátban írjon!
Nők! Olyan párt szeretnétek, aki rajongana értetek vagy egy átlagos párkapcsolati hozzáállást vártok el?
Izzadó tenyér kizáró ok párkapcsolati szempontból?
Hogyan oldjam meg ezt a párkapcsolati problémát?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!