Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy van barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy van barátnőm és lánybarátom egyszerre?

Figyelt kérdés

Lányok ti ezt hogy viselnétek el ha a pasitok más csajjal is találkozni baráti szinten?


Írjatok kort is.



2019. febr. 20. 23:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem egészségesen szocializálódott embereknél az a normális, ha nem nemiszervként tekint egy másik emberre, hanem emberként és simán képes kizárólag barátkozni a másik nemmel. Mi harmincasok vagyunk, mind a kettőnknek vegyes a baráti társasága és mindkét nemből vannak barátaink és haverjaink is, ez teljesen alap. Nem lennék együtt olyan emberrel akinek ez bármilyen gondot okozna, de alapból nem állok le kötődési problémás, féltékenységre képes egyedekkel.
2019. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"mindkét nemből vannak barátaink és haverjaink is, ez teljesen alap"


Igen. És az is, hogy vele mész gyertyafenyes vacsorára és wellnessbe párban? Erosen kétlem.

2019. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Igen. És az is, hogy vele mész gyertyafenyes vacsorára és wellnessbe párban? Erosen kétlem."

És ki beszélt itt gyertyafényes vacsoráról vagy wellnessről? Wellnessezni meg még a párommal se mennék, gyűlölöm az ilyen tespedős programokat. Amúgy meg a barátaimmal simán elmegyünk kettesben kajálni - vacsorázni is, ha az felel meg a napszaknak - megnézni egy kiállítást vagy egy filmet, simán elmegyünk ketten kirándulni. Pontosan ugyanúgy bánok a férfi barátaimmal, mint bármelyik barátnőmmel, ezt tartom normálisnak és egészségesnek. Szerintem az olyan embereknek, akik a nemük miatt különbözően bánnak a barátaikkal, elég nagy baj van fejükben.

2019. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy az. Nekem csak férfi barátaim vannak, fel szoktam menni hozzájuk filmezni, elmegyünk ebédelni, vacsizni, mozizni, sétálni, akármi. Páromat soha nem zavarta. 27/N
2019. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!