Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám megkülönböztetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megkülönböztetni, hogy szerelmes vagyok vagy csak őrülten vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretném újra érezni az illatát, érezni ahogy a bőre az én bőrömhöz simul, hallani a szuszogását ahogy végigcsókolom a nyakát, a füle tövét! Szeretnék újra hosszan a szemébe nézni és újra csókolni. ...de nem szeretnék minden percben vele lenni, mindent vele csinálni, pár együtt töltött szerelmes óra után elengedném, de várnám a következőt. Sajnos egy ideje nem vagyunk együtt, szinte egész nap rá gondolok de mégse tudom eldönteni, hogy most szerelmes vagyok vagy csak őrülten hiányzik maga az ember... Szerintetek?

35/N


2019. febr. 21. 09:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Önismerettel pofonegyszerűen fel tudnád ismerni és szét tudnád választani az érzéseidet. Nagyon szomorú, hogy az emberek többségének ennyire nincs önismerete, ez vezet a legtöbb társas problémához az életben. Sose késő elkezdeni kérdező.
2019. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt szokták mondani, néha akkor érkezünk meg igazán egy kapcsolatba amikor már nincs! Na én kb. most ezt érzem. ...hogy amíg volt, nemigazán tudtam felismerni az értékét, hogy mit is adott nekem, csak sodródtam az árral, nem tudtam hogyan is kéne nekem értéket vinnem a kapcsolatba. Minden ilyen próbálkozásomat olyan felszínesek éreztem. Mostmár persze nagyon tudnál mit, hogyan kellett volna csinálni! Hát igen, önismeretben nem vagyok jó, az biztos.
2019. febr. 21. 12:20
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem őt magát szereted. Mivel el tudsz vele ütni pár órát, akkor megvagytok és most nincs veled, jönnek az ilyen kombinálások. Ha megint ott lennél vele, pár óra után, higgadt fejjel, megint jönne az, hogy nem tudnál vele hosszabb távon lenni.
2019. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12 Nem tudom ki szokta ezt mondani, de értelmetlen.


A férfi helyében én is rég lemondtam volna rólad, ha csak úgy ok nélkül visszautasítod valakinek a szerelmét, mert azt se tudod, hogy mit akarsz. Aztán meggondolod magad és várod, hogy komolyan vegyenek.


Tökmindegy, hogy ezek után mit érzel, de ha megnézed a férfi szemszögébõl is, akkor eléggé kegyetlen, ne csodálkozz, ha nem bízik benned és nem megy vissza hozzád.

2019. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!