Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Április elseje miatt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Április elseje miatt mennyire fogadnátok viccesen, ha a párotok azt mondaná, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Szoktunk hülyéskedni. És arra gondoltam, hogy április eljese, azaz bolondoknapja alkalmából egy terhességi teszten filccel behúznék 2 csíkot és ott hagynám a fürdőbe.

Ezzel megviccelve, hogy terhes vagyok.

Szedek fogamzásgátlót, szóval tuti, h nem lennék az igazából. Csak erre gondoltam, h megszívassam kicsit 😁😁

Természetesen rögtön mondanám, h csak vicc az egész!


Srácok nagyon kiakadnátok?



2019. febr. 25. 15:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel szerintem nem szabad viccelni. Rossz ötlet!
2019. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

Most azt akarod látszi rajta, hogy kétségbeesik és azt mondja, hogy nem akar gyereket? Vagy ha örül és kiderül mégsem igaz?

Nagyon kínos az egész! Ezzel nem viccelődünk.

2019. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Ez elég gyerekes, de konfliktust is szülhet. Találj ki valami mást, ártatlanabbat.
2019. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%

Hát szerintem is kiakasztó ezzel viccelni, főleg ha bejelented, hogy haha, nem is volt vicc. Na mindegy.

N

2019. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon rossz ötlet, ilyenekkel nem szabad viccelni, soha, semmilyen körülmények között. Ebből szinte csak rossz dolog sülhet ki. Ha nem örülne, és mondaná, hogy még (vagy egyáltalán) nem akar gyereket, te éreznéd magad nagyon szarul. Ha meg örülne neki, aztán kiderül, hogy csak átverés ... hát az sem éppen túl jó. Persze kiderülne az igazság, hogy ki hogyan gondolkodik egy nem tervezett gyerekről ... De azért ezt nem így kell megtudni. Inkább átverés nélkül, egy jó hangulatú borozás közben lehet beszélgetni (sőt kell is!), hogy ki hogyan gondolkodik, mi lenne, ha becsúszna egy gyerek. És ne akkor derüljön ki, hogy esetleg teljesen máshogy gondolkodtok erről, amikor már megtörtént. Ne legyél naiv, fogamzásgátló szedése mellett is teherbe lehet esni. Ritka dolog, de előfordul.


Én személy szerint nagyon meglepődnék hasonló helyzetben, mert jobban ismerem feleségem minden rezdülését, a ciklusát, mint saját maga. :) Amikor gyereket terveztünk, én hamarabb észrevettem rajta, hogy terhes, mint ő maga. A várható menstruáció előtt már egy héttel láttam rajta, mondtam is neki. Ő akkor nem hitt nekem. Még akkor sem, amikor már 2-3 napot késett. Mondom OK, ha nekem nem hiszel, csináljunk egy tesztet, és ott volt a két csík. Amúgy meg nálunk nem volt ez kérdés az elejétől fogva, ha becsúszott volna, örömmel vállaljuk.

2019. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Inkabb vmi mast. Ez eleg szarul is elsulhet.

Lattam olyN atveros videot ahol a csaj bevallotta h terhes, a srac meg megkerte a kezet, majd a csaj el kellett h mondja h kamu volt.

2019. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc.
2019. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok amúgy együtt? Nagy valószínűséggel te sírnál a végén...
2019. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha nagyon biztos bvagy benne hogy szeret, és már a házasságról is beszéltetek, akkor lehet hogy jó vicc. De ha csak az derülne ki belőle hogy gyereket Tőled soha, Te sem tudnál jót kacagni rajta utólag.

A férfiak 90%-a nem akar gyereket, illetve fél vállalni. A punci jól jön, de csak a mosás, főzés, takarítás kell hozzá extrának. A babát nem akarják.

2019. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Előbb kérném a bizonyítékot.
2019. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!