Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Április elseje miatt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Április elseje miatt mennyire fogadnátok viccesen, ha a párotok azt mondaná, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Szoktunk hülyéskedni. És arra gondoltam, hogy április eljese, azaz bolondoknapja alkalmából egy terhességi teszten filccel behúznék 2 csíkot és ott hagynám a fürdőbe.

Ezzel megviccelve, hogy terhes vagyok.

Szedek fogamzásgátlót, szóval tuti, h nem lennék az igazából. Csak erre gondoltam, h megszívassam kicsit 😁😁

Természetesen rögtön mondanám, h csak vicc az egész!


Srácok nagyon kiakadnátok?



2019. febr. 25. 15:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
28%

Én nagyon jót röhögnék, ugyanis az én párom egy pasi!!:)

Sőt, még én is pasi vagyok!:D Na jó, nem; én lány vagyok; és azért néznék nagy, meresztett szemekkel, mert kiderülne, megtudnám, hogy van pasim:D:D Úgyhogy igencsak meglepődnék:D XDD Amúgy hát, fordított esetben, ha a fiú helyébe képzelném magam; először valszeg ledöbbennék/elhűlnék/meg se tudnék nyikkanni, szóhoz se jutnék; majd örülnék; aztán pedig brutál mód le lennék lombozva; szóval egyáltalán nem örülnék neki; nagyon szomorú lennék, hogy ezzel szórakozott, ezzel átvert, ezzel átvágott.

Mint amikor az óvónővel az óvodában anno repül a...-repül a... -t játszottunk; és akkor egyszercsak mondta , hogy sárkány. És erre ekkor mi, a gyerekek , mindannyian feltettük a kezünket. És akkor erre meg vigyorog ránk; hogy "A sáárkány? Azokkal a kicsi szárnyaival? Hogy tudna repülni? Nem repül" És akkor énnekem meg tök rossz érzés volt; hogy 'miért akar átverni, amikor én tudom, hogy igenis repül, és miért állít be engem/minket butának és röhög ki minket?' És miért akar becsapni, mintha nem repülne; és tényleg állít be minket féleszűnek; és ilyen kajánul még ránk is vigyorog. És nekem ez tényleg ilyen nagyon rossz érzés volt, és ilyen maradandó. És akkor mikor már nagy lettem, akkor jöttem rá, hogy ő valószínűleg a 'Süsü a sárkány'ból indult ki, hogy mi is azt ismerjük. De nekem meg mindigis evidens volt, hogy a sárkány az repül; az olyan valami, ami repül. Volt is egyébként egy legó-sárkányunk is; aminek akkora szárnyai voltak, hogy ha igazi lett volna, tudott volna repülni. (Most is meg van egyébként , csak így múlt időben szebben hangzott, jobban belecsatlakozott/zik a történetbe:)) Sőt, még sárkányos mesekönyvünk is van!! Ilyen törpikék vannak benne, meg sárkányok. Meg talán a tv-ben is ment még valami mese, amiben a sárkányok repültek. Most a Dragon Flyz jutott eszembe, nem tudom, hogy az itton ment-e; de vannak belőle matricáink (valaki hozott ajándékba ilyen zsákbamacskát); rémlik, mintha abból is láttunk volna 1-2 részt.

2019. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
56%
Ne...
2019. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!