Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engedjem el azt, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el azt, akit nem tudok?

Figyelt kérdés
Par eve megismertem egy korombeli pasast(melegek vagyunk 40+) de egy jo eve beleszerettem.Azota pokol az eletem,nem tudok semmire se koncentralni,folyton ra gondolok.Tobbszor elhataroztam veget vetek ennek a kapcsolatnak de par napra vagy o vissza keretkezet vagy en kerestem ot.O inkabb a kenyelemert van velem,mivel jobb anyagikorulmenyek kozott vagyok mint o,szoktam neha anyagilag is tamogatni.Nem lakunk egy fedel alatt de az utolso egy evben minden masnap talalkoztunk,sokat utaztunk egyutt.Nagyon szeretem ot meg mindig,de be kel latnom ennek a barat-kapcsolatunknak nincs jovoje,nagyon faj ez a teny megallapitasa de el kell fogadnom.O egy kicsopongo eletet el,nem en vagyok az akire pont vagyik.Szeretem de ki kell lepnem az eletebol,kerdes hogy tegyem??
2019. febr. 26. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok valakivel, nem tudom elengedni pedig el kéne. Ha megkapod a hogyanra a választ írd meg nekem is.
2019. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig más megoldás nincs, ne várj csodapirulát: el kell vágni MINDEN kontaktot vele! Csakis igy tudsz kigyógyulni az általa okozott függésből. Itt fog meglátszani, hogy mennyire akarod elengedni valójában: ha erős a jellemed, akkor menni fog.


Tényleg ne várj más módot, mert nincs...


29n

2019. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod.Nem konnyu de megprobalom valahogy elfelejteni,meg sok almatlan ejszakakon fogok atmenni de idovel talan jobb lesz.Borzalmason,nagyon faj megtenni ezt a lepest mivel jelenleg is o a mindennem de be kell latnom,semmi jovonk.Szivem helyett mar reges reg az ertelemre kellett volna halgatnom es akkor nem kerultem volna ebbe a helyzetbe.
2019. febr. 26. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!